مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

پیام معاون پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به مناسبت روز حسابدار ۱۴۰۱

دکتر محمد علی سورکی معاون پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) در پیامی روز حسابدار را به مدیران  و کارشناسان این حوزه تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دکتر محمد علی سورکی معاون پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) به مناسبت روز حسابدار ۱۵ آذر ۱۴۰۱  در پیامی این روز را به تمامی تلاشگران این حوزه به ویژه کارکنان واحدهای مدیریت بودجه و منابع مالی، حسابداری، درآمد و ترخیص مجتمع  تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

همکاران محترم حوزه مدیریت مالی و حسابداری مجتمع
باسلام
بدون تردید حرفه حسابداری نقش به سزایی در فرآیند تصمیم‌گیری و سیاست‌گذاری و همچنین اجرای دقیق برنامه‌ها دارد و هر آنچه به محاسبه مربوط می‌شود چشم تیز و دقتی بالا می‌طلبد و نبود آن قطعاً در سرنوشت مالی هر سازمانی اثرگذار است. توجه به حوزه مالی و اختصاص یک روز به آن فرصتی ارزشمند و مغتنم است تا با ارج نهادن به خدمات حسابداران گامی کوچک در راستای قدرشناسی از خدمات آنان برداشته شود.
بدین‌وسیله پانزده آذرماه، روز حسابدار و حسابداری را حضور  همه همکاران حوزه مدیریت مالی و حسابداری مجتمع تبریک عرض می‌نمایم و از خداوند قادر متعال، سربلندی و توفیق روزافزون شمارا خواستارم.
دکتر محمد علی سورکی
معاون پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)