مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

جلسه مهرماه شورای فرهنگی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

در جلسه شورای فرهنگی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص نحوه اجرای برنامه‌های فرهنگی این مرکز تبادل‌نظر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، جلسه شورای فرهنگی مجتمع دوشنبه دوم آبان ۱۴۰۱ با حضور دکتر محمدرضا صالحی معاون امور دانشگاهی، دکتر حسن امامی رضوی رئیس بخش جراحی عمومی ولیعصر (عج)، حجت‌الاسلام محمد ملک محمدی رئیس کانون قرآن و عترت، دکتر زهرا پناهی هیئت‌علمی گروه زنان و زایمان، دکتر عدالتی فرد هیئت علمی مجتمع،  پرستو آریاملو مدیرپرستاری مجتمع، احد اکرمی سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی، غلامرضا نعمانی پور مدیر امور عمومی معاونت امور دانشگاهی و سایر اعضا در سالن شورای معاونت امور دانشگاهی برگزار شد.
معاون امور دانشگاهی مجتمع گفت:  با توجه به اینکه دو ولادت امام حسن عسگری (ع) و حضرت معصومه در این ماه داریم بهتر است مراسم فرهنگی ویژه‌ی برای آن در نظر گرفته شود.
دکتر صالحی بر همکاری و تعامل همه گروه‌ها به‌ویژه شورای فرهنگی ، بسیج ،ایثارگران و… همچون زمان جنگ  در برگزاری مراسم‌ها و مناسبت‌های مذهبی و فرهنگی تأکید کرد.
معاون امور دانشگاهی مجتمع بابیان این مطلب که تقویت حوزه  فرهنگی درمجتمع  ضروری است گفت:  باید در راستای  توسعه فرهنگی و اشاعه آن و همچنین  پیگیری مسائل و دغدغه‌های جاری  برنامه‌هایی برای  اساتید ، کارکنان و دانشجویان در نظر گرفته شود.
دکتر صالحی در بخش دیگری از سخنان خود  پیشنهادهایی در خصوص برگزاری مناسبت‌های  فرهنگی و ملی  ۶‌ماهه سال ارائه کرد.
در ادامه نعمانی پور گزارشی از اقدامات انجام‌شده  و مصوبات جلسه گذشته  در حیطه‌های   فرهنگی، ورزشی و مناسبت‌های  ملی  و همچنین  آئین‌نامه تشییع ارائه داد.
دکتر امامی رضوی با اشاره به مباحث فرهنگی گفت: در این زمینه کارهای بسیاری می‌شود انجام داد که متأسفانه  مدت‌ها مغفول مانده است یکی از آن‌ها برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی برای اساتید و دانشجویان است تا این افراد بتوانند  ایده‌ها ،  نظرات  و انتقادات خود را به‌راحتی بیان کنند و ابهام‌های خود را برطرف کنند و دیگر  در حاشیه  برگزاری مناسبت‌های مذهبی و فرهنگی کارهای تحلیلی و توجیهی صورت پذیرد.
همچنین در این جلسه  اعضا پیشنهادات و نظرات خود را در رابطه با مسائل فرهنگی و نحوه  برگزاری مناسبت‌های فرهنگی و ملی ۶ماهه سال ۱۴۰۱ارائه کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *