مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

تمهید آیین خوشامدگویی به فراگیران جدیدالورود حِرَف پزشکی و جشنواره آموزشی ۱۴۰۱ مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

تمهید آیین خوشامدگویی به فراگیران جدیدالورود حِرَف پزشکی و جشنواره آموزشی ۱۴۰۱ مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در نشست مسئولان حوزه معاونت امور دانشگاهی این مرکز

با حضور دکتر محمدرضا صالحی معاون امور دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و جمعی از مدیران و کارشناسان این حوزه، نحوه برگزاری مراسم بدو ورود فراگیران نیمسال اول تحصیلی ۱۴۰۱ گروه‌های پزشکی و همچنین برنامه اجرایی جشنواره آموزشی آبان ماه بررسی و اجماع شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ جلسه هم‌اندیشی در خصوص آیین برگزاری مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود و جشنواره آموزشی مجتمع با حضور دکتر محمدرضا صالحی معاون امور دانشگاهی، دکتر مرتضی دارایی مدیر امور آموزشی و دانشجویی، دکتر سید علی مومنی مدیر امور پژوهشی و فن‌آوری، دکتر محمدرضا کرامتی رئیس دفتر توسعه آموزش، دکتر مریم مهرپویا مسئول مجازی‌سازی آموزشی، دکتر کامران رودینی مدیر امور بین‌الملل، دکتر امیر نداف مسئول دفتر امور فراگیران، دکتر سید محسن احمدی  مدیر تربیت‌بدنی مجتمع، دکتر محمد طاهر هیئت‌علمی گروه گوارش و کبد، غلامرضا نعمانی پور مدیر اجرایی معاونت امور دانشگاهی، مهندس شیری مسئول IT معاونت امور دانشگاهی، بختیاری مدیر پاویون های مجتمع و سایر اعضا در سالن شورای معاونت امور دانشگاهی برگزار شد.

دکتر صالحی معرفی تاریخ افتخارات مجتمع به دانشجویان جدید را مهم خواند و افزود: برای کمک به تسهیل امور فراگیران لازم است صفر تا صد الگوریتم ثبت‌نام به‌صورت کاملا عملیاتی طراحی شود. رویکرد من در بحث برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تولید محتوای علمی، توجه به اثربخشی آن است. در پژوهش هم به نظر می‌رسد زمان آن رسیده تا به سمت ایجاد پایگاه ایده و تشکیل تیم‌های دانشجویی و اجرایی پویا در تحقق و توسعه طرح‌های تحقیقاتی حرکت کنیم.

معاون امور دانشگاهی مجتمع با قدردانی از زحمات دلسوزانه مسئولان این حوزه و اساتید مجتمع در کسب نمره برتر اعتباربخشی آموزشی دانشگاه گفت: کسب این رتبه مرهون زحمات یکایک شما عزیزان است و برای حفظ و ارتقای آن باید روند مستندسازی فعالیت‌های آموزشی مجتمع با همین قوت ادامه یابد.

وی همچنین در خصوص جشنواره آموزشی ۱۴۰۱ گفت: برای تجمیع و اعلام برگزیدگان نهایی آموزشی این جشنواره منتظر نتایج بورد تخصصی وزارت بهداشت هستیم. قرار است این جشنواره در نیمه اول آبان ماه برگزار شود. هرگونه تغییر در تاریخ و نحوه برگزاری آن متعاقباً به اطلاع اساتید و فراگیران گرامی خواهد رسید.

دکتر دارایی با اشاره به اقدامات انجام‌شده در این معاونت برای استقبال از فراگیران پزشکی نیمسال اول تحصیلی سال ۱۴۰۱ گفت: تلاش کردیم به‌منظور آشنایی دانشجویان عزیز با فضای فیزیکی، قوانین آموزشی، درمانی، مالی، اداری، بیمه‌ای، اخلاق و پوشش حرفه‌ای مجتمع، مجموعه‌ای از اطلاعات ضروری را تهیه و در سایت معاونت امور دانشگاهی بارگذاری کنیم. همچنین برای تسهیل دسترسی‌ها، QR CODE آن را روز ثبت‌نام در اختیار دانشجویان قرار خواهیم داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *