مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

انتصاب دکتر رامین رحیم نیا به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران

رئیس دانشگاه از خدمات ارزنده دکتر سید ابوالفضل ذاکریانانتصاب دکتر رامین رحیم نیا به سمت سرپرست قدردانی معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه علوم پزشکی تهران

 

دکتر حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر رامین رحیم نیا را به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه منصوب و در نامه ای از خدمات ارزشمند دکتر سید ابوالفضل ذاکریان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، متن حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر رامین رحیم نیا
استاد یار محترم دانشگاه
با سلام و احترام
دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان نماد آموزش عالی در حیطه علوم پزشکی وظیفه خود می داند که با قوت، رسالت خود را در زمینه های آموزش، تحقیق و فناوری، درمان، بهداشت و ارائه خدمات سلامت با کیفیت مطلوب و به صورت روزآمد پیگیری و محقق نماید. نظر به تعهد، تجربه، توانمندی و سوابق ارزشمند علمی و اجرایی جنابعالی، شما را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه منصوب می‌نمایم.

 انتظار می‌رود با تعامل سازنده با سایر معاونین و روسای بیمارستان ها، بهره مندی از توان مدیران و کارشناسان آن حوزه و جلب مشارکت اعضای محترم هیأت علمی و کارکنان، علاوه بر تدبیر امور جاری، بر اساس آئین نامه ها، ضوابط و مقررات موجود، نسبت به برنامه ریزی جهت امور ذیل تا حصول نتیجه اهتمام ویژه مبذول فرمائید:

–  عملیاتی نمودن برنامه های توسعه و سلامت دولت متناسب با ماموریت های آن حوزه

–  تعیین اولویت های آن حوزه با توجه به اسناد بالادستی، به ویژه نقشه علمی و همچنین تجارب برنامه های پیشین دانشگاه با هدف اجرای برنامه ۴ساله دانشگاه

– توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی همراه با افزایش بهره وری با تاکید بر توانمندسازی، حفظ و ارتقاء رفاه، سلامت و کارآئی کارکنان دانشگاه

– لزوم توجه ویژه به ارتقای اخلاق سازمانی با بهره گیری از آموزه های علمی، دینی و ملی

– صیانت از منابع فیزیکی و مالی، خلق منابع جدید مالی و مدیریت هزینه ها

– برنامه ریزی برای تفویض امور به محیط و تسریع و تسهیل آن در ستاد

– برنامه ریزی برای تکمیل زیرساخت های فناوری اطلاعات در سطح تمام واحدهای دانشگاه و طراحی سیستم های الکترونیک سلامت و مدیریت اطلاعات با همکاری مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه

– پیگیری تکمیل پروژه های عمرانی در دست اجرا و تسریع در فرآیندهای اجرایی عمرانی در سطح دانشگاه

امید می رود حوزه معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه با به کار گرفتن تمام توان و ظرفیت، به حرکت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعیین شده ادامه دهد.
از درگاه خداوند متعال، توفیق شما و کلیه همکاران محترم را در انجام امور محوله خواستارم.
دکتر حسین قناعتی
رئیس دانشگاه

متن نامه قدردانی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر سیدابوالفضل ذاکریان
استاد محترم دانشگاه

با سلام و احترام
مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.
لازم می‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در زمان تصدی معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه که نتایج پرباری در پی داشته است سپاسگزاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی‌های ارزنده اساتید بزرگواری چون شما بهره‌مند گردد.
دکتر حسین قناعتی
رئیس دانشگاه

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *