مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

اولین جلسه کارگروه اصلی پیاده‌سازی HIS جدید (تیراژه) درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

با حضور رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) اولین جلسه کارگروه اصلی پیاده‌سازی HIS جدید (تیراژه) در این مرکز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، اولین جلسه پیاده‌سازی HIS جدید (تیراژه) یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ با حضور دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع، مهندس محمدعلی سورکی معاون پشتیبانی، دکتر امیرحسین اورندی معاون درمان، پرستو آریاملو مدیر پرستاری، مدیران و مسئولان حوزه‌های پشتیبانی و فناوری اطلاعات در سالن شورای ریاست برگزار شد.
در ابتدا رئیس مجتمع با اشاره به تأکید رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران مبنی بر تغییر سامانه HIS در اول مهر ۱۴۰۱ گفت: با توجه به زمان محدود برای تغییر سامانه جدید HIS ، ضروری است در فرصت باقیمانده همچون راه‌اندازی نسخه‌نویسی الکترونیک و زمان بحران کرونا در این مرکز همه واحدها با تمام توان و یک حرکت جهادی برای تغییر سامانه HIS همکاری‌های لازم را داشته باشند و همچنین برنامه‌ریزی‌هایی برای زیرساخت‌های سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و آموزشی برای گروه‌های مختلف در نظر گرفته شود.
وی افزود: ممکن است در ابتدای مسیر فرآیند تغییر سامانه HIS با توجه به ازدحام بار مراجعان در این مرکز و همچنین گستردگی خدمات در این سامانه با چالش‌هایی مواجه شویم که انشا الله با برنامه‌ریزی و مدیریت صورت گرفته و برگزاری جلسات مستمرو پیگیری‌های لازم از این مهم با سربلندی بیرون آییم.
دکتر دهقان تصریح کرد: با تغییر HIS فرصت مناسبی است تا همه ایرادات و اشکالاتی که در این سامانه برای واحدها وجود دارد در همان ابتدا مرتفع شود.
سپس مهندس سورکی معاون پشتیبانی مجتمع بابیان اینکه نرم‌افزار HIS هسته اصلی و مهم‌ترین قسمت در مراکز درمانی برای ارائه خدمت به بیماران است گفت: به‌منظور اجرای این طرح باید نقشه راه، ارزیابی‌های دقیق و تحلیل کارشناسی انجام تا بر اساس آن آموزش‌های لازم صورت پذیرد.
در پایان مسئولان مجتمع به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه پرداختند و این موضوع در دستور کار و اولویت مسئولین مجتمع قرار گرفت .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *