مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

ثبت نام راهپیمایی عظیم اربعین حسینی

با درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)، احتراما به اطلاع می رساند بسیج جامعه پزشکی و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران در راستای رسالت دانشگاه در طی سالیان متمادی در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی درحوزه بهداشت و درمان  با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات دانشگاه و با همکاری اساتید، کارمندان و خیرین محترم اقدام به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائران حسینی در کشور عراق نموده است. به لطف خداوند متعال امسال با توجه به هماهنگی های بعمل آمده بین بخش های فرهنگی دانشگاه “ستاد اربعین دانشگاه” راه اندازی شده است و  شرایطی فراهم آمده تا شمار بیشتری از عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بتوانند در این همایش معنوی شرکت نمایند. لذا با توجه به مراتب فوق خواهشمند است ضمن اطلاع رسانی دقیق ترتیبی اتخاذ فرمائید تا همکاران محترم بتوانند با شرایط ذیل ثبت نام نمایند.

  • حضور امسال بیشتر بصورت زیارتی (پیاده روی اربعین) است وکمتر به موکب داری درمانی پرداخته خواهد شد. هرچند زمینه فعالیت های تخصصی درمانی بصورت همکاری با نهادهای همسوفراهم است.
  • شرایط ثبت نام همان شرایط عمومی اعلام شده از سوی ستاد اربعین کشور خواهد بود.
  • این برنامه در بازه زمانی ۱۸ الی ۲۶ شهریور ماه برگزار خواهد شد.
  • نحوه اعزام بصورت زمینی خواهد بود.
  • شرایط اخذ وام فوری برای تعدادی از متقاضیان فراهم است.

 

 

  • نحوه ثبت نام برای تمامی اساتید، پزشکان، پرستاران، کارمندان ودانشجویان از طریق فرم ثبت نام الکترونیکی https://formafzar.com/form/j5bmp  است و سفر اولی ها دراولویت هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۶۶۴۹۱۰۹۴-۰۲۱  جهت تماس و ۰۹۱۹۶۵۱۴۷۰۱ بصورت فقط پیام در واتساپ در ساعات اداری ارتباط برقرار نمائید. در ضمن نامه شماره ۹۸۰۸/۴۰۰د وزارت متبوع جهت استحضار ارسال می گردد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *