مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید رئیس دانشگاه از پروژه‌های تازه بازسازی‌شده مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

دکتر حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن افتتاح بخش مراقبت های ویژه جراحی اعصاب که به تازگی بازسازی شده بود از پاویون فراگیران، باشگاه ورزشی مدافعان سلامت و پارکینگ طبقاتی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بازدید کرد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، سه‌ شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ دکتر حسین قناعتی رئیس دانشگاه به همراه دکتر سید علی دهقان منشادی  رئیس مجتمع، معاونان و جمعی از مسئولان مجتمع، ضمن افتتاح بخش مراقبت های ویژه جراحی اعصاب که به تازگی بازسازی شده بود از پاویون فراگیران، باشگاه ورزشی مدافعان سلامت و پارکینگ طبقاتی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بازدید کرد.

در ابتدا رئیس دانشگاه  یک نشست صمیمی و  صبحانه کاری با اعضای  هیئت‌ علمی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) داشت و از نزدیک با آنان دیدار و  گفت‌ وگو کرد.

وی بعد از افتتاح بخش مراقبت های ویژه جراحی اعصاب از  پاویون فراگیران پزشکی  واقع در طبقه  زیرین  ساختمان  امام، باشگاه  ورزشی مدافعان سلامت که به‌ تازگی بازسازی و آماده خدمت‌ رسانی شده بود بازدید کرد.

رئیس دانشگاه در حاشیه این بازدید گفت: کارهای بسیار بزرگ و ارزشمندی در این فضاها  انجام‌ شده که جا دارد از زحمات رئیس  قبلی مجتمع دکتر صادق نیت و دکتر دهقان رییس فعلی تقدیر و تشکر کنم که تمام تلاششان را  برای رفاه حال کارکنان  و بیماران  انجام  می‌دهند.

دکتر قناعتی در بازدید از پارکینگ طبقاتی مجتمع عنوان کرد: ان شاء الله در آینده  نزدیک ۵ طبقه باقیمانده از پارکینگ طبقاتی مجتمع آماده و در اختیار اساتید و کارکنان این مرکز قرار خواهد گرفت تا مشکل ترافیک و شلوغی این مرکز  بهبود یابد.

وی همچنین  با اشاره به ظرفیت و کارایی و همچنین توانمندی اساتید برجسته  و کارکنان حاذق  بخش مراقبت های ویژه جراحی اعصاب مجتمع گفت: این بخش بسیار خوب بازسازی و همه جنبه‌ های مثبت در آن دیده‌ شده است و اقدامات پشتیبانی خوبی در آن صورت گرفته  است و امیدواریم شاهد  اعمال جراحی جدید و به روزی در این مجموعه باشیم.

در ادامه دکتر دهقان رئیس مجتمع  گفت: امروز با حضور ریاست محترم دانشگاه برخی از پروژه‌های مجتمع بازدید شد و مثل همیشه که ایشان حامی و راهنما هستند،   رهنمودهایی در این  زمینه ارائه دادند که ان شا الله بتوانیم همچون گذشته در راستای سیاست‌ های دانشگاه در کنار و همراهشان باشیم  و  با تلاش بیشتر بتوانیم تمام کمی‌ ها و کاستی‌ ها را مرتفع سازیم.

دکتر زینلی زاده رئیس بخش جراحی مغز و اعصاب در رابطه با بخش جدید جراحی اعصاب مجتمع  گفت: این بخش یکی از قدیمی‌ ترین بخش‌ های  جراحی اعصاب در کشور  در حوزه درمان و آموزش و پژوهش  است که سبقه آن برمی‌ گردد  به ۶۰  سال پیش زمان  مرحوم پرفسور ابراهیم سمیعی  و  اولین سری  از آموزش  رزیدنت‌ های جراحی اعصاب  در این مرکز راه‌ اندازی شده است  و در حال حاضر  به همت رئیس دانشگاه، خیرین و همکاری بی‌ شائبه  رئیس مجتمع این بخش  با ۸ تخت فعال بازسازی و آماده خدمت‌ رسانی شده است.

توضیح اینکه باشگاه ورزشی مدافعان سلامت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با جدیدترین وسایل بدن‌ سازی و ورزش‌ های  ایروبیک، فوتبال دستی و شطرنج زیر نظر مربی  در روزهای زوج ویژه خانم‌ ها از ساعت ۱۴ تا ۱۸ و روزهای فرد ویژه آقایان از ساعت ۱۴ تا ۱۹ و همچنین صبح‌ ها ویژه شب‌ کاران آماده خدمت‌ رسانی به کارکنان است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *