مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

برگزاری سومین جلسه شورای اجرایی معاونت امور دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال ۱۴۰۱

در سومین جلسه شورای اجرایی معاونت امور دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) عملکرد یک‌ماهه دفاتر و مدیریت‌های مختلف معاونت امور دانشگاهی این مرکز مورد ارزیابی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، سومین جلسه شورای اجرایی معاونت امور دانشگاهی مجتمع دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ با حضور دکتر محمدرضا صالحی معاون امور دانشگاهی، دکتر سید علی مؤمنی مدیر امور پژوهشی و فن‌آوری، دکتر محمدرضا کرامتی رئیس دفتر توسعه آموزش، دکتر کامران رودینی مدیر امور بین‌الملل، دکتر سید هادی کلانتر مدیر امور آموزشی و دانشجویی، دکتر احمدی مدیر تربیت‌بدنی مجتمع، غلامرضا نعمانی پور مدیر اجرایی معاونت امور دانشگاهی، مهندس شیری مسئول IT معاونت امور دانشگاهی و سرکار خانم بختیاری مدیر پاویونهای مجتمع و سایر اعضا در سالن شورای معاونت امور دانشگاهی برگزار شد.
در ابتدا دکتر صالحی معاون امور دانشگاهی مجتمع گفت :با توجه به اینکه در آستانه افتتاح قریب‌الوقوع پروژه بزرگ مهدی کلینیک هستیم و احتمالاً بعضی از قسمت‌های آموزشی مربوط به حوزه فراگیران به مهدی کلینیک انتقال پیدا کنند لذا باید با همکاری ، همفکری و تعامل همه واحدهای این معاونت این انتقال با حداکثر ایمنی و با کمترین چالش صورت گیرد.
سپس معاون امور دانشگاهی مجتمع با اشاره به برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت برای فراگیران بین‌الملل درمجتمع گفت: باید دوره‌های کوتاه‌مدت ویژه فراگیران بین‌الملل درمجتمع در نظر گرفته شود و همچنین پروتکلی برای راهنمایی اساتید و بخشهای مشتاق در این زمینه تدوین و اجرا شود.
دکتر رودینی مدیر واحد بین الملل : به‌منظور خدمت‌رسانی بهتر به فراگیران بین‌الملل درمجتمع باید تدابیری اندیشیده شود تا تابلوهای مجتمع به‌صورت دوزبانه باشند .
دکتر صالحی در تکمیل این بخش تأکید کرد: به‌منظور ایجاد برندینگ درمجتمع باید جلسات case discussion به زبان انگلیسی با محوریت دانشجویان بین‌الملل و با مشارکت حداکثری فراگیران به‌صورت ماهیانه برگزار شود.
دکتر کلانتر مدیر امور آموزشی مبحث آموزش به بیمار را در حوزه برندینگ اساتید بسیار مهم و بااهمیت خواند و گفت: سعی‌مان این است که محتواهای کوتاه آموزش به بیمار (micro learning) در همه رشته تولید و انتشار یابد و همچنین فیلم‌های آموزشی در حوزه‌های (اداری ، پشتیبانی و درمان ) هم باید در دستور کار قرار گیرد تا بسیاری از تذکرات و آموزش‌های لازم در این حوزه‌ها به کارکنان و فراگیران یادآور شود.
دکتر صالحی گفت: به‌منظور ایجاد انگیزه در بین دانشجویان به‌صورت ماهیانه مقاله‌های شاخص و برتر دانشجویان در سایت مجتمع انتشار یابد.
در ادامه دفاتر و مدیریت‌های مختلف معاونت امور دانشگاهی مجتمع(امور پژوهشی و فن‌آوری، توسعه آموزش، امور بین‌الملل، امور آموزشی و دانشجویی و تربیت‌بدنی مجتمع ) گزارش یک‌ماهه از عملکرد حوزه خود و چالش‌ها پیش رو را ارائه کردند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *