مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

اولین جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت‌کار مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال ۱۴۰۱

در جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت‌کار مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، روند پیشرفت مصوبات جلسات پیشین و آیین‌نامه داخلی این کمیته بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، کمیته حفاظت فنی و بهداشت‌کار مجتمع یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ با حضور احد اکرمی سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی، پرستو آریاملو مدیر پرستاری، دکتر نازنین ایزدی سرپرست کلینیک طب کار، فاطمه حمیدی فر مسئول ایمنی بیمار، مهندس اعظم کریمی مسئول واحد بهداشت حرفه‌ای و سایر اعضا در سالن شورای ریاست مجتمع برگزار شد.

احد اکرمی با اشاره به تاکید حوزه ریاست دانشگاه و مجتمع بر ایمن‌سازی سازه‌های قدیمی در خصوص اقدامات انجام‌شده توضیحاتی داد و گفت: یکی از چالش‌های مهم انبار کردن تجهیزات بلااستفاده‌ی بخش‌ها در راهروهای منتهی به پله‌های فرار است که طبق تصمیمات اخیر کمیته بحران به‌سرعت در حال پاک‌سازی است. بعلاوه با تمهیدات صورت گرفته دیگر شاهد انباشت کارتون در سطح مجتمع نخواهیم بود.

در این جلسه همچنین به موضوعاتی چون برنامه‌های آموزش ایمنی و سلامت شغلی کارکنان در سال جاری، نحوه اطلاع‌رسانی در خصوص ممنوعیت استعمال دخانیات، افزایش تعداد کپسول‌های آتش‌نشانی و نصب آن‌ها در محل و ارتفاع مناسب، سیم‌کشی اصولی از سوی تاسیسات و عدم استفاده از سیم‌های رابط در بخش‌ها در صورت کمبود پریز برق، بهسازی راه‌پله‌ها و موتورخانه و آیین‌نامه داخلی کمیته در سال جاری پرداخته شد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *