مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

نهمین  جلسه تیم رهبری و مدیریت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال ۱۴۰۱

دکتر سید علی دهقان منشادی: راه اندازی دستگاه شتاب‌دهنده Versa HD درمجتمع آغاز راهی بزرگ و جهادی است که با همکاری مسئولان وزارت خانه و دانشگاه و تعامل تمامی گروه‌های ذی‌ربط منجر به ثمرات بزرگ در این مرکز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، نهمین جلسه تیم رهبری و مدیریت این مرکز شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ با حضور دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع، معاونان و مدیران پشتیبانی، درمان و امور دانشگاهی و روسای بیمارستان‌ها در سالن شورای ریاست برگزار شد.
رئیس مجتمع با اشاره به تغییرات جدید ترافیکی در محدوده خیابان باقرخان و دوربین‌های راهنمایی و رانندگی موجود در این مسیرها و ایجاد مشکل برای کارکنان گفت: اجرای تغییرات جدید ترافیکی در محدوده باقرخان مشکلاتی را برای تردد مراجعان و کارکنان این مرکز ایجاد کرده که برای رفع این مشکل و همچنین به منظور بهتر شدن خدمت‌رسانی به بیماران و تسریع در عبور و مرور مراجعین و کارکنان به این مرکز جلسات متعددی با مهندس رنجبریان شهردار منطقه ۶ صورت گرفته که امیدواریم این مشکل هر چه سریع‌تر مرتفع شود.
وی در ادامه ضمن توضیح در خصوص مراحل پیشرفت راه‌اندازی دستگاه شتاب‌دهنده Versa HD در مجتمع گفت: این دستگاه باید با یک حرکت جهادی همچون نسخه الکترونیک درمجتمع راه‌اندازی و همچنین برگزاری کارگرو ه های تخصصی مشکلات و چالش‌های آن هر چه سریع‌تر مرتفع شود. دکتر دهقان روحیه کار تیمی و جهادی و همچنین هماهنگی خوب گروه‌های مختلف را یکی از علل مهم پیشرفت امور در مجتمع عنوان کرد.
سپس دکتر دهقان نیاز مبرم به فضا و تخت برای بخش طب تسکینی و همچنین بر مشارکت و همکاری تمامی گروه‌های آموزشی و درمانی مجتمع با گروه طب تسکینی تأکید کرد. وی برگزاری دوره آموزشی مراقبت‌های تسکینی برای همه گروه‌های درگیر را مفید دانست.
در جلسه این هفته تیم رهبری و مدیریت مجتمع دکتر بابایی مدیر گروه رادیوتراپی و دکتر گرایلی سرپرست بخش فیزیک پزشکی مجتمع گزارشی از روند پیشرفت نصب دستگاه شتاب‌دهنده Versa HD در این مرکز را ارائه نمودند.دکتر بابایی گفت: از ویژگی‌های منحصر به ‌فرد دستگاه شتاب‌دهنده Versa HD درواقع تولید پرتودهی با پنج پرتو فوتون و الکترون که قادر به انجام درمان‌های پیچیده IMRT-SRS-SBRT است.امیدواریم تا با اجرای نمودن اقدامات لازم هر چه سریع‌تر این دستگاه آماده خدمت‌رسانی به بیماران این مرکز شود.
در ادامه دکتر مامک طهماسبی رئیس بخش طب تسکینی گزارشی از خدمات ارائه‌شده بخش طب تسکینی درمجتمع را داد.وی افزود : درواقع مراقبت‌های حمایتی و تسکینی به ‌منظور کاهش درد و رنج جسمی و روحی بیمار و عوارض ناشی از درمان بیماری با هدف افزایش کیفیت زندگی به کمک بیمار و خانوادۀ او می‌آید و به افزایش رضایتمندی بیمار و خانواده منجر می‌شود و این مراقبت‌های حمایتی باعث افزایش‌ طول عمر و اثربخشی درمان‌ها می‌شود. دکتر طهماسبی در پایان به برخی از کمبودها و چالش‌های این بخش پرداخت.
سپس اعضای تیم مدیریت و رهبری مجتمع در خصوص موضوعات مطروحه نقطه نظرات خود را ارائه نمودند.
در این جلسه دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع، مهندس محمدعلی سورکی معاون پشتیبانی، دکتر امیرحسین اورندی معاون درمان، دکتر محمدرضا صالحی معاون امور دانشگاهی، دکتر علیرضا کاظمینی رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)، دکتر عباس علی بخشی رئیس بیمارستان ولی‌عصر (عج)، دکتر سید روح‌الله میری رئیس انستیتو کانسر، دکتر علی گنجعلیخان مدیر درمان، دکتر سید حسن اینانلو مدیر نظارت بر درمان، دکتر سید علی مؤمنی مدیر امور پژوهشی و فناوری، پرستو آریاملو مدیر پرستاری،دکتر علی اعتمادیان مشاور امور توسعه، احد اکرمی سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی، مهندس رضا قدیم خانی سرپرست مدیریت دفتر فنی و امیر رجبی رئیس دفتر ریاست و مسئول بهبود کیفیت از اعضای تیم رهبری و مدیریت حضور داشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *