مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

نشست رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با جمعی از خیرین سلامت

نشست رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با جمعی از خیرین سلامت

در هم‌اندیشی خیرین بخش سلامت با مسئولان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) ظرفیت‌های اقدامات خیرخواهانه در بهبود مسائل زیرساختی، عمرانی و تجهیزاتی با توجه به گستره فعالیت‌های تخصصی و فوق تخصصی این مرکز در کشور و کمک به اقشار آسیب‌پذیر نیازمند به درمان‌های پیچیده بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با هماهنگی محمدرضا کارگری قائم مقام مجمع خیرین کشور و سید ابراهیم میرخانی مدیرعامل مجمع خیرین این مرکز، چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ جلسه‌ای با حضور دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع، معاونان و مدیران معاونت‌های پشتیبانی، درمان و امور دانشگاهی، هاشم سلیمی آشتیانی و مهندس شاکری از خیرین سلامت کشور و یکی از نیک اندیشان ایرانی مقیم آلمان باهدف بررسی و کمک به تحقق نیازهای مجتمع در حوزه تجهیزات پزشکی و غیرپزشکی، امور عمرانی و بازسازی بخش‌های درمان و کمک به بیمارانی که از اقشار آسیب‌پذیر جامعه هستند، در سالن شورای ریاست برگزار و همچنین از اقدامات خیرخواهانه این خیرین سلامت در بخش‌های مختلف بازدید شد.

دکتر دهقان ضمن تکریم حمایت‌های خیرخواهانه و اثرگذار خیرین سلامت در توسعه و پیشبرد برنامه‌های سلامت‌محور به جایگاه کشوری و تلاش‌های ارزشمند اساتید و کارکنان این مجتمع برای کمک به مردم در مقابله با بحران کووید ۱۹ اشاره و مهم‌ترین نیازهای زیرساختی، عمرانی و تجهیزاتی این مرکز برای ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی به بیماران اقصی نقاط کشور به‌ویژه اقشار آسیب‌پذیر را تشریح کرد.

همچنین قائم مقام مجمع خیرین کشور نیز به نمایندگی از جامعه خیرین و مردم ایران از زحمات ارزنده کادر سلامت در دوران پاندمی کرونا تجلیل کرد.

خیرین سلامت حاضر در این جلسه نیز در راستای کمک به جبران محدودیت‌های مالی مجتمع برای رفع نیازهای مطرح‌شده بر اساس لیست ارائه شده قول مساعدت دادند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *