مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

مهندس سورکی: روابط عمومی یک کار تخصصی است و نیاز به نیروی انسانی متخصص دارد

معاون پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی، یکپارچه‌سازی وب‌سایت‌ها و رونمایی از سامانه‌های سینا، مهر و رادیو سینا را نوآوری ارزشمندی دانست که در به‌روزرسانی اطلاعات دانشگاه مؤثر است.

فیلم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، محمدعلی سورکی معاون پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی با تبریک روز روابط عمومی و قدردانی از تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی همکاران این عرصه گفت: در بازدیدی که از دستاوردهای روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران  داشتم کارهای بسیار نوآورانه و جدیدی را مشاهده کردم.
وی بابیان اینکه امروزه داشتن اطلاعات جدید سرمایه محسوب می‌شود گفت: پیش‌ازاین  فقط منابع مالی به‌عنوان سرمایه محسوب می‌شد ولی امروزه داشتن اطلاعات جدید سرمایه محسوب می‌شود. بنابراین هرکس که اطلاعات به‌روز و غنی‌تری داشته باشد می‌تواند سرمایه بالاتری داشته باشد. خوشبختانه تا جایی که مشاهده کردم جزء برندهای خوب در سطح کشور و جهانی هستیم.
مهندس سورکی یکپارچه‌سازی وب‌سایت‌های دانشگاه را اقدام بسیار خوبی دانست و گفت: یکی از کارها و نوآوری‌های که مشاهده کردم یکپارچه‌سازی و یکسان‌سازی وب‌سایت‌های دانشگاه است که بسیار خوب است و از پراکندگی سایت‌ها جلوگیری می‌کند. با تلاش و کمک همه همکاران در بیمارستان‌ها و سایر مراکز تابعه می‌توانیم به هدف و ایده آن مدنظر دکتر ترابی برسیم.
مهندس سورکی همکاری روابط عمومی در به‌روزرسانی اطلاعات وب‌سایت‌های بیمارستانی خواستار شد و گفت: بعضی از سایت‌های بیمارستان‌ها اطلاعاتشان به‌روز نیست. در صورت امکان همکاری چندجانبه‌ای در بیمارستان‌ها صورت گیرد که اطلاعاتشان به‌روز شود. بسیاری از مراجعه‌کنندگان درون جامعه علوم پزشکی نیستند و خارج از دانشگاه به‌عنوان ارباب‌رجوع، به وب‌سایت‌ها مراجعه می‌کنند و لازم است این  اطلاعات به‌روز شود. در مجتمع بیمارستانی امام خمینی همکاران روابط عمومی برای به‌روزرسانی اطلاعات بیمارستان تلاش می‌کنند و من نیز تاحد امکان به تأمین تجهیزات و منابع مالی موردنیاز این حوزه کمک می‌کنم.
مهندس سورکی با اشاره به رونمایی از سه سامانه رادیو سینا، رزومه اساتید و مهر گفت: این سامانه‌ها می‌تواند به پزشکان، پیراپزشکان و مردم در دسترسی به اطلاعات تازه کمک کند. سامانه cvپزشکان سامانه بسیار خوبی است. با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی تهران برند است و اساتید بسیار خوبی دارد؛ بسیاری از افراد جامعه نیاز به اطلاعات به‌روز پزشکان دارند و سامانه cv می‌تواند کمک کند که به اطلاعات موردنظرشان دسترسی پیدا کنند. دو سامانه دیگر نیز اطلاعات خوبی در اختیار عموم و دانشگاه قرار می‌دهد.
معاون پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی، روابط عمومی را یک کار تخصصی دانست و تأکید کرد: نیروی انسانی که جذب این حوزه‌ها می‌شود باید از تخصص کافی برخوردار باشد تا اطلاعاتی که در سایت و سامانه‌ها بارگذاری می‌شود بر اساس استانداردها و تکنولوژی های روز باشد چراکه با دیدگاه سنتی نمی‌توان دنیای ارتباطات و روابط عمومی را مدیریت کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *