مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

ششمین جلسه تیم رهبری و مدیریت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال ۱۴۰۱

در جلسه این هفته تیم رهبری و مدیریت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) گزارشی از برنامه های عمرانی و تأسیساتی این مرکز ارائه شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، ششمین جلسه تیم رهبری و مدیریت این مرکز شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ با حضور دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع، معاونان و مدیران پشتیبانی، درمان و امور دانشگاهی و روسای بیمارستان‌ها در سالن شورای ریاست برگزار شد.
رئیس مجتمع با اشاره به بازدید معاون اجرایی رئیس‌جمهور از پروژه ملی مهدی کلینیک طی هفته گذشته گفت: هفته گذشته دکتر مرتضوی معاون اجرایی رئیس‌جمهور از پروژه بزرگ مهدی کلینیک بازدید کردند و در این بازدید قول‌های مساعدی برای تکمیل پروژه چه ازلحاظ فیزیکی و چه تجهیزاتی داده شد ، که امیدوارم با تأمین منابع مالی این پروژه ملی به زودی در مسیر خدمت‌دهی به مردم عزیز کشورمان قرار گیرد.
دکتر دهقان با اشاره به در نظر گرفتن حضوروغیاب اعضای هیئت‌علمی مجتمع قبل و بعد از ساعت اداری گفت: با توجه به اینکه برخی از اعضای هیئت‌علمی این مرکز کار خود را قبل و بعد از ساعت اداری شروع و به پایان می‌رسانند باید تمهیداتی در نظر گرفته شود که ورود و خروج به‌صورت دقیق ثبت و حضوروغیاب آن‌ها به‌صورت شناور در نظر گرفته شود تا با نظارت امور دانشگاهی و روسای بخش‌های مجتمع کارکرد مفید اعضای هیئت‌علمی به‌صورت دقیق ثبت شود.

وی انتقادها و طرح مشکلات را سازنده دانست و اظهار کرد: هرگز نباید پزشکان ، پرستاران و کارکنان مجتمع به مسائل و چالش‌های موردی بی‌تفاوت باشند چراکه حساسیت سیستمی منجر به اصلاح فرآیندها خواهد شد.
دکتر دهقان روحیه کار تیمی و هماهنگی خوب گروه‌های مختلف به ‌ویژه در واحد پشتیبانی را یکی از علل مهم پیشرفت امور مجتمع در ۸ماهه اخیر عنوان کرد و گفت: به جرات می‌توانم بگویم در ۸ ماهه گذشته که تیم پشتیبانی مجتمع شبانه‌روز کارهایی را انجام داده‌اند که به ‌نوبه خود کم ‌نظیر بوده است و همچنین از دکتر کاظمینی و مرادی دلیر معاون و مدیر پیشین پشتیبانی و اکنون از مهندس سورکی معاون پشتیبانی و اکرمی سرپرست مدیریت پشتیبانی و همچنین مهندس قدیم خانی سرپرست دفتر فنی مجتمع کمال تشکر را دارم .
رئیس مجتمع با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی تیم پشتیبانی مجتمع در همه پروژه‌های عمرانی گفت: با توجه به اینکه در جریان جزءبه‌جزء پروژه‌های عمرانی درمجتمع هستم مثل برداشتن دستگاه اکسیژن ساز انستیتو کانسر، تخریب ساختمان پزشکی ورزشی و… می‌دانم همه تیم پشتیبانی مجتمع چه زحماتی را متحمل شده‌اند و کارهایی را که در سال گذشته انجام شد کارهای بسیار بزرگی بود .
وی تصریح کرد: در رابطه با پروژه‌های برنامه‌ریزی‌شده در سال ۱۴۰۱ علیرغم همه مشکلات منابع که وجود دارد ان شاءالله امسال به فضل خدا و تلاش تیم پشتیبانی مجتمع پروژه‌ها طبق اولویت و بر اساس ضرورت انجام تا از بروز خطرات احتمالی جلوگیری شود .
دکتر دهقان در پایان سخنان خود با توجه به کمبود منابع بر صرفه‌جویی در مصرف حامل‌های انرژی (آب، برق و گاز) درمجتمع تأکید کرد.
معاون امور دانشگاهی مجتمع ضمن تبریک سوم خرداد سالگرد پیروزی آزادسازی خرمشهر گفت: درواقع روز آزادسازی خرمشهر به‌عنوان یک رویداد ملی در تاریخ کشورمان است و به‌صورت مشخص نشان می‌دهد که جوانان ایرانی به‌هیچ‌عنوان اجازه نمی‌دهند که خاک و هویتشان مورد تعرض قرار بگیرد و در تصرف معاندین باشد.
دکتر صالحی با اشاره به نزدیک بودن مراسم ارتحال امام خمینی (ره) گفت: با توجه به اینکه مراسم ارتحال امام خمینی (ره) در همین ماه است احتمالاً امسال مراسم بزرگداشتی روز چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ در مرکز تصویربرداری مجتمع برگزار خواهد شد .
در جلسه این هفته تیم رهبری و مدیریت مهندس قدیم خانی مدیر دفتر فنی مجتمع گزارشی از پروژه‌های انجام‌شده عمرانی و تأسیساتی مجتمع طی ۸ ماه گذشته و همچنین برنامه‌های آتی این واحد در سال ۱۴۰۱ را ارائه کرد.
در این جلسه دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع، مهندس محمدعلی سورکی معاون پشتیبانی، دکتر امیرحسین اورندی معاون درمان، دکتر محمدرضا صالحی معاون امور دانشگاهی، دکتر علیرضا کاظمینی رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)، دکتر عباس علی بخشی رئیس بیمارستان ولی‌عصر (عج)، دکتر سید روح‌الله میری رئیس انستیتو کانسر، دکتر علی گنجعلیخان مدیر درمان، دکتر سید حسن اینانلو مدیر نظارت بر درمان، دکتر سید علی مؤمنی مدیر امور پژوهشی و فناوری، پرستو آریاملو مدیر پرستاری، احد اکرمی سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی، مهندس رضا قدیم خانی سرپرست مدیریت دفتر فنی و امیر رجبی رئیس دفتر ریاست و مسئول بهبود کیفیت از اعضای تیم رهبری و مدیریت حضور داشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *