مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

پیام تبریک رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به مناسبت روز معلم

دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در پیامی ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم را گرامی داشت. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) متن پیام دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به شرح زیر است:

اساتید گرانقدر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
با سلام و احترام

می توان در سایه آموختن                          

گنج عشق  جاودان اندوختن

اول از استاد، یاد آموختیم                          

پس، سویدای سواد  آموختیم

از پدر گر قالب تن یافتیم                           

از معـلم جان روشن  یافتیم ( استاد شهریار)

ادبیات این سرزمین کهن پر است از مضامین و اشعاری که بزرگان پارسی به نوعی در رثای معلم و استاد گفته و سروده اند و در این میان چه زیبا گفته است میرزا محمدتقی خان فراهانی، امیرکبیر ایران که « هیچ جامعه ای فراتر از اندیشه معلمانش رشد نخواهد کرد.»؛ تاریخ این مجتمع گنجینه ای است گرانبها از نام های بزرگی که با روح متعالی و اندیشه های روشنشان، نقش ماندگاری در ترویج اخلاق حرفه ای، پیشرفت دانش پزشکی، درمان بیماری ها و پرورش دانش آموختگان داشته اند. یادشان را در این روز بزرگ نیکو می دارم و امیدوارم ما نیز بتوانیم رهروان صدیق آن طریق منیر باشیم.

به نمایندگی از خانواده مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم را گرامی داشته و افتخار تلاش در این جایگاه رفیع را به تمامی معلمان و به ویژه اساتید عالی رتبه مجتمع تبریک می گویم.

امیدوارم همواره در پناه حضرت حق بدرخشید.

دکتر سید علی دهقان منشادی
رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *