مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید نوروزی رئیس دانشگاه از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

گالری عکس مرتبط

رئیس دانشگاه در اولین روز سال جدید در دیداری صمیمانه با مسئولان و کارکنان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) فرارسیدن نوروز ۱۴۰۱ را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دکتر حسین قناعتی رئیس دانشگاه در اولین روز سال نو از بخش های اورژانس ۱ و ۲ مجتمع بازدید و فرارسیدن سال ۱۴۰۱ را به مسئولان،کادر درمان و پشتیبانی این مرکز تبریک گفت و با بیماران و همراهان آنان نیز گفت و گو کرد.

در این بازدید دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع، دکتر امیر حسین اورندی معاون درمان، دکتر ماشاءاله ترابی مدیر روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمدرضا سلمانی ندوشن پزشک ستاد هدایت دانشگاه، پرستو آریاملو مدیر پرستاری، محمد حسین امراللهی مدیر منابع انسانی،  دکتر اسمعیل محمد نژاد مشاور اجرایی ریاست .احد اکرمی سرپرست  مدیریت خدمات پشتیبانی مجتمع را همراهی کردند.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه، دکتر قناعتی با ابراز رضایت از بازدید خود از اورژانس بیمارستان های امام و سینا گفت: اورژانس‌ها در مقایسه با سال گذشته خلوت‌تر بودند و علت آن فروکش کردن موج کرونا بود که باعث شده کادر درمانی با آرامش بیشتر کار کنند و هم از لحاظ خدمت‌رسانی و هم به لحاظ سرعت خوب بودند و اتندهای محترم هم حضور داشتند که جای تشکر دارد.
دکتر قناعتی با بیان اینکه وظیفه مسئولان این است که به واحدها سرکشی کنند و حداقل از کارکنانی که در تعطیلات، دور از خانواده‌شان در حال خدمت‌رسانی هستند قدردانی کنند افزود: در این بازدیدها اگر کمبودی و مشکلی دیده شود مورد پیگیری قرار می‌گیرد.
رئیس دانشگاه با بیان اینکه بودن مدیر در محیط و «مدیر میدان بودن» مهم است گفت: مدیری که در دفترش بنشیند نمی‌تواند مشکلات را لمس کند درحالی‌که در میدان بودن مدیر این مزیت را دارد که می‌تواند به‌صورت مشخص مشکلات را ببیند و لمس کند.
دکتر قناعتی با بیان اینکه پس از توحید، هیچ‌چیزی بالاتر از خدمت به بندگان خدا نیست افزود: من به سهم خودم تشکر می‌کنم و به آن‌ها آفرین می‌گویم و غبطه می‌خورم.
رئیس دانشگاه از برنامه‌ریزی برای نظارت محسوس و غیرمحسوس در دانشگاه خبر داد و گفت: سبک و سیاق من به این صورت است که بازرسی‌ها و نظارت‌ها به‌گونه‌ای اثربخش باشد زیرا بازدید رسمی و تشریفاتی ارزشی ندارد. عقیده من این است که باید مچ آدم‌ها را هنگام کار خوب گرفت و سیاست آینده دانشگاه هم این است که افراد خوب را تشویق و درعین‌حال با افرادی که پایشان را کج می‌گذارند برخورد کنیم.
متن کامل خبر را در لینک زیر بخوانید:
pr.tums.ac.ir/ZdJdo

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *