مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

پیام تبریک نوروزی دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

آمد بهار جان‌ها

رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با انتشار پیامی آغاز سال ۱۴۰۱ را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) متن پیام تبریک نوروزی دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع به شرح زیر است:

یا مقلب‌القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال؛

خانواده بزرگ و ارجمند مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

سلام و درود

درس مقاومت و پایداری، بهترین درسی است که می‌توان از فصل بهار گرفت که « فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً، إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْراً»؛ به یقین با (هر) سختى آسانى است!

در سالی که گذشت به‌رغم اوج‌گیری ناملایمات بحران جهانی کووید ۱۹ و فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم‌های ضد بشردوستانه آمریکا، توانستیم به یمن همدلی و همراهی بی‌نظیر همه شما خوبان، با بذل عشق، خرد جمعی و تلاش بی‌وقفه در مقابله با طغیان‌های نفس‌گیر چهارم، پنجم و ششم کرونا، مدیریت درمان ویروس دلتا، موکورمایکوزیس و امیکرون، لحظاتی مانا و خاطرات شگفتی را باهم در تاریخ نودویک‌ساله درخشان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به‌عنوان بزرگ‌ترین مرجع آموزشی، پژوهشی و درمانی کشور بیافرینیم.

به همه شما گرامیان که ضمن دفاع از سلامت جامعه در جبهه مقدس خدمت به هم‌وطنان عزیزمان و در مسیر تحقق اهداف مجتمع با دل‌وجان به پیشبرد امور محوله کمک می‌کنید دست‌مریزاد می‌گویم و در این لحظات آغازین سال جدید، یاد همه یاران سفر کرده به دیار باقی را گرامی و از درگاه لطف لایزال پروردگار مهربان برایشان آرامش و رحمت واسعه الهی را مسئلت می‌دارم.

به خودم و همه دوستان سفارش می‌کنم در این روزهای تحول و دگرگونی آفرینش، وقت را غنیمت بشماریم و به‌سوی بهتر شدن و کمال انسانی خود گام‌های روشن و مثبتی برداریم.

چنانچه شیخ اجل سعدی سروده است:
خیز و غنیمت شمار جنبش باد ربیع
ناله موزون مرغ بوی خوش لاله‌زار
برگ درختان سبز در نظر هوشیار
هر ورقی دفتریست معرفت کردگار
روز بهار است خیز تا به تماشا رویم
تکیه بر ایام نیست تا دگر آید بهار
فرارسیدن رستاخیز زیبای طبیعت و بهار جان‌ها را به شما اسوه‌های صبر و پایداری تبریک و تهنیت می‌گویم و امیدوارم همگی سالم و پیروز سال ۱۴۰۱ را با طراوت و شاد در کنار خانواده‌های محترمتان نو کنید.

سال نو مبارک.

دکتر سید علی دهقان منشادی
رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *