مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

دومین دور انتخابات اعضای هیئت‌مدیره مجمع خیرین سلامت در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

با حضور رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دور دوم انتخابات اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت‌مدیره و بازرسین انجمن حمایت از بیماران و مجتمع و نیز مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده خیرین سلامت این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ با حضور دکتر سید علی دهقان منشادی، مهندس محمدعلی سورکی معاون درمان، دکتر ناصر ابراهیمی دریانی رئیس هیئت‌مدیره، سید ابراهیم میر خانی مدیرعامل و سایر اعضای انجمن حمایت از بیماران و مجتمع جلسه مجمع عمومی خیرین سلامت، دور دوم انتخابات هیئت‌مدیره این انجمن در سالن شورای ریاست برگزار شد.

دکتر دهقان ضمن قدردانی از زحمات ارزنده اعضای هیئت‌مدیره انجمن حمایت از بیماران و مجتمع بر اهمیت استفاده از مشارکت خیرین سلامت در پیشبرد اهداف عام‌المنفعه این مرکز برای ارائه خدمات باکیفیت به جامعه تاکید کرد و افزود: برای افزایش این همکاری‌ها و تحقق طرح‌های پیشنهادی، نیاز جدی به طراحی برنامه عملیاتی دقیق و ترسیم جدول زمان‌بندی مسیر فوری اجرای آن‌ها ((CPM) Critical path method) در سال آتی داریم.

دکتر دریانی در این جلسه گزارشی از عملکرد چهارساله مجمع خیرین و اهداف تحقق‌یافته آن در ۱۰ ماه اخیر ارائه کرد.

همچنین سید ابراهیم میر خانی در خصوص اقدامات اجرایی و دستاوردهای مالی و معنوی این انجمن از ابتدای تشکیل تاکنون توضیح و طرح‌های توسعه‌ای انجمن را در جلب همکاری بیشترین خیرین سلامت پیشنهاد داد.

توضیح این‌که در این جلسه اساسنامه مجمع با حضور اعضا اصلاح و به انتهای نام انجمن کلمه عام‌المنفعه افزوده شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *