مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

برگزاری سیزدهمین کنگره بین‌المللی آزمایشگاه و بالین

سیزدهمین کنگره بین‌المللی آزمایشگاه و بالین با همکاری معاونت درمان دانشگاه و مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) از ۱۶ تا ۲۰ بهمن در تالار دارالفنون دانشگاه علوم پزشکی تهران درحال برگزار است.

فیلم

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، سیزدهمین کنگره بین‌المللی آزمایشگاه و بالین با حضور دکتر حسین قناعتی رئیس دانشگاه، دکتر سید علی دهقان منشادی  رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و رئیس کنگره، دکتر محمد وجگانی رئیس جامعه علمی آزمایشگاهیان ایران، دکتر محمدرضا صالحی دبیر علمی بالینی کنگره ، دکتر شعبان علیزاده دبیر علمی آزمایشگاهی کنگره و  دکتر صادق خداویسی مسئول همایش جامعه و دبیر اجرایی کنگره  در ۵ روز متوالی از ۱۶ تا ۲۰ بهمن ۱۴۰۰  با محوریت اصلی  راهکارها و چالش‌های مواجهه با کووید ۱۹ درحال برگزاری است.
دکتر قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به  برگزاری سیزدهمین کنگره بین‌المللی آزمایشگاه و بالین گفت: زحمات بسیاری برای برگزاری این کنگره انجام‌شده است، تا آخرین پیشرفت‌های علوم آزمایشگاهی وهماهنگی آن با بالین را به ‌صورت کامل  موردبحث و بررسی قرار دهند.
مقام عالی دانشگاه افزود: این کنگره درزمینه آینده‌نگری و بهینه کردن برنامه‌ها و همچنین تکنولوژی استفاده از روش‌های  هماهنگی بین کلینیک و پاراکلینیک  بسیار مؤثر است و اساتید مربوطه در این زمینه نظرات خوبی را ارائه کرده‌اند.
دکتر دهقان رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و رئیس کنگره گفت: سیزدهمین کنگره بین‌المللی آزمایشگاه و بالین بسیار معظم است و در آن اساتید بزرگواری همچون دکتر وجگانی و دکتر خداویسی حضور دارند و ما تمام تلاشمان  را انجام می‌دهیم   که این کنگره به‌خوبی برگزار شود.
وی افزود: این کنگره  دارای غنای علمی بسیار بالایی است  و در  آن  پنل‌ها و کارگاه‌های متعددی وجود دارد.
در ادامه رئیس کنگره  از  دکتر ذاکریان معاون توسعه  دانشگاه  به خاطر فراهم کردن فضای فیزیکی و امکانات مرتبط با پشتیبانی کنگره و  همچنین از دکتر ناطقی معاون درمان دانشگاه برای فراهم‌سازی  بستر tritapp و دیگر  اساتید و گردانندگان کنگره تشکر کرد.
توضیح اینکه سیزدهمین کنگره بین‌المللی آزمایشگاه و بالین  با بیش از ۱۴۰۰ شرکت‌کننده ، ۸۵۰ مقاله ارسالی ، ۴۰ سخنرانی برتر ، تعداد ۶۷۰ مقاله پوستر منتخب  ارسال‌شده و همچنین  تعداد ۱۷ پانل علمی مختلف با محوریت اصلی کووید و راهکارها و چالش‌های آن با همراهی ۱۵ انجمن علمی آزمایشگاهی در ۵ روز از ۱۶ تا ۲۰ بهمن در حال برگزاری است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *