مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

فروشگاه زنجیره‌ای هفت ‌درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) افتتاح شد

هم‌زمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و زن مراسم افتتاحیه شعبه جدید فروشگاه زنجیره‌ای هفت با نام مدافعان سلامت درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ هم‌زمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و زن  مراسم افتتاحیه فروشگاه زنجیره‌ای هفت به نام  شعبه مدافعان سلامت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور دکتر سیدعلی دهقان منشادی رئیس مجتمع، علی گرامی  مدیر عامل فروشگاه های زنجیره ای هفت  و دکتر محسن طلایی رئیس و مشاور فروشگاه‌های زنجیره‌ای هفت،  مهندس محمدعلی سورکی معاون پشتیبانی،  پرستو آریاملو مدیر پرستاری  و جمعی از  مدیران  و مسئولان این مرکز برگزار شد.
در این مراسم دکتر دهقان رئیس مجتمع ضمن تبریک میلاد باسعادت بانوی بزرگ اسلام  حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر گفت : خدا را شاکریم که در این روز عزیز برگ دیگری از خدمت به مردم و رضایتمندی را اجرا کردیم.
وی افزود:  با توجه به اینکه بوفه مجتمع طی چند ماه گذشته غیرفعال بوده و مراجعه‌کنندگانی که برای دریافت خدمت به این مرکز می‌آمدند برای تهیه مایحتاج لازم خود مجبور بودند به خارج از مجتمع  بروند و سختی‌های زیادی را متحمل شوند  به همین منظور همواره در ذهن ما و همکاران بود که این مشکل را هر چه سریع‌تر مرتفع سازیم و به معنای واقعی به  مراجعه‌کنندگان  این مرکز که  ولی نعمت ما هستند  کمک کنیم چون در واقع  ما هر چه هستیم از برکت وجود این عزیزان است .
رئیس مجتمع با اشاره به بیانات  مقام معظم رهبری در خصوص ارج نهادن به مقام بیمار گفت :باید همه  تلاشمان این باشد، بیمارانی که به این مرکز مراجعه می‌کنند جز رنج بیماری رنج دیگری نداشته باشند  و درواقع  افتتاح  فروشگاه زنجیره‌ای هفت سلامت درمجتمع هم  یکی از فعالیت‌هایی رفاهی  است  که در این حوزه  انجام‌شده و موجب رضایتمندی بیشتر مراجعه‌کنندگان  به این مرکز خواهد شد   و امیدواریم که چنین  اتفاق‌های خوبی درمجتمع تداوم  داشته باشد .
در ادامه دکتر دهقان گفت: من خودم را  سرباز این کشور می‌دانم  که  عضو کوچکی از خانواده بزرگ مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)  هستم   و معتقدم  تمام عزیزانی که در این مرکز فعالیت می‌کنند تمام تلاششان را به کارمی گیرند که سلامت  مردم که نعمت بسیار بزرگی است حفظ شود.
رئیس مجتمع ضمن تشکر از رئیس و مدیران فروشگاه زنجیره‌ای هفت  بیان کرد: مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) یک بیمارستان متعلق به  شهر تهران نیست  بلکه یک بیمارستان ملی است که از سراسر کشور بیمار پذیرش می‌کند .  این مرکز به‌صورت روزانه  بالای ۱۰ هزار مراجعه‌کننده دارد که  بیش از ۷۰ درصد آن‌ها  از مناطق مختلف  کشور هستند و من تشکر ویژه‌ای دارم از شما که خدمت به ایران و ایرانی را سرلوحه زندگی خود قرار داده‌اید  و  ان شا الله خداوند متعال اجر این خدمات را در زندگی‌تان جاری کند.
سپس دکتر طلایی مشاور فروشگاه‌های زنجیره‌ای هفت ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و زن گفت: بزرگی زنان عالم محبتشان به خانواده است وتبلور این محبت را می‌توان در مجموعه  حضرت زهرا  دخت  رسول مکرم به بهترین وجه دید.
وی افزود : بسیار مفتخرم که در چنین روز عزیزی شعبه جدید فروشگاه زنجیره‌ای هفت به‌عنوان مدافعان  سلامت در این مجتمع بزرگ  افتتاح می‌شود.
مهندس سورکی معاون پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) اظهار
امیدواری کرد که شعبه جدید فروشگاه زنجیره‌ای هفت ‌درمجتمع بتواند تمامی نیازها  و محصولات موردنیاز کارکنان و مراجعه‌کنندگان را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب  در اختیار آن‌ها قرار دهد.
در پایان رئیس و معاونان مجتمع با مسئولین فروشگاه‌های زنجیره‌ای هفت از قسمت‌های مختلف فروشگاه هفت و محصولات موجود در آن بازدید به عمل آوردند.
توضیح اینکه شعبه جدید فروشگاه زنجیره‌ای هفت‌ بانام  مدافعان سلامت در ضلع شرق مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) واقع‌شده و شبانه‌روزی  آماده خدمت‌رسانی به کارکنان و مراجعه‌کنندگان است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *