مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

سیزدهمین جلسه تیم رهبری و مدیریت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال ۱۴۰۰

در سیزدهمین جلسه تیم رهبری و مدیریت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بر لزوم ساماندهی  پارکینگ طبقاتی مجتمع و همچنین نحوه ورود شرکت‌های دارویی و تجهیزات پزشکی به این مرکز تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، سیزدهمین جلسه تیم رهبری و مدیریت این مرکز شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ با حضور دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع، معاونان و مدیران پشتیبانی، درمان و امور دانشگاهی، روسای بیمارستان‌های امام خمینی (ره)، ولی‌عصر (عج) و انستیتو کانسر در سالن شورای ریاست برگزار شد.
دکتر دهقان رئیس مجتمع با اشاره به تغییر مدیریت پارکینگ طبقاتی مجتمع گفت:  با توجه به افزایش ظرفیت‌های پارکینگ طبقاتی مجتمع و همچنین ساماندهی تردد خودروها به این مرکز  از امروز با مدیریت این مجموعه، کل فضای پارکینگ به کارکنان اختصاص داده شد که این اتفاق خوبی است.
وی در ادامه از همکاری خوب همه واحدها  به‌ویژه معاونت پشتیبانی، دفتر فنی، حراست  و حفاظت فیزیکی که در طرح ساماندهی تردد خودروها زحمت کشیدند   تشکر کرد و گفت:  امیدوارم که  با همراهی  و تعامل خوب  بتوانیم کارها را به‌سرعت تسهیل و مسیر اجرای این طرح  را بیش‌ازپیش هموارتر کنیم.
رئیس مجتمع همچنین از آماده‌باش مجتمع در مدیریت بحران کرونای اومیکرون خبر داد و گفت: خوشبختانه آمار مراجعه سرپایی و بستری کووید در حال حاضر درمجتمع پایین است ولی باید تمهیدات  و برنامه‌ریزی‌های لازم  برای مقابله با پیک ششم احتمالی را داشته باشیم و لازم است کارکنانی که ۳ ماه از تزریق دوز دوم آن‌ها گذشته  هر چه سریع‌تر  برای تزریق دوز بوستر اقدام کنند و همچنین مردم  باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیرند.
دکتر دهقان ایجاد بخش‌های بستری موقت را در خدمت‌رسانی به‌موقع  و کنترل بیماری کرونا مؤثر خواند و گفت: اجرای پروتکل درمان بستری موقت و تزریق رمدسیویر منجر به کاهش نیاز به بستری و درنتیجه اشغال تخت‌های بستری کووید می‌شود.
وی افزود: در صورت مواجه با پیک ششم باید تزریق رمدسیویر در کلینیک سرپایی جز بیمه در نظر گرفته و واکسیناسیون کشوری با سرعت انجام شود.
دکتر دهقان تأکید کرد که ورود شرکت‌های دارویی و تجهیزات پزشکی به مجتمع باید با  هماهنگی معاونت‌های درمان و امور دانشگاهی مجتمع صورت گیرد و در صورت عدم همکاری، شرکت‌های مربوطه رصد شوند.
دکتر صالحی معاون امور دانشگاهی مجتمع با اشاره به سویه جدید  کرونا اومیکرون گفت: درواقع صدای پای اومیکرون در کشور شنیده‌شده است و  روند مراجعه‌کنندگان به درمانگاه  با مشکلات عفونت تنفسی فوقانی افزایش مختصری داشته است که باید اقدامات لازم در این خصوص صورت گیرد.
سپس معاون امور دانشگاهی مجتمع توضیحاتی در خصوص  بررسی دستورالعمل نحوه ورود شرکت‌های دارویی و تجهیزات پزشکی به مجتمع را داد.
در این جلسه دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع، مهندس محمدعلی سورکی معاون پشتیبانی، دکتر امیرحسین معاون درمان، دکتر محمدرضا صالحی معاون امور دانشگاهی، دکتر علیرضا کاظمینی رئیس بیمارستان امام خمینی (ره)، دکتر عباس علی بخشی رئیس بیمارستان ولی‌عصر (عج)، دکتر حبیب‌الله محمود زاده رئیس انستیتو کانسر، دکتر سید حسن اینانلو مدیر نظارت بر درمان، دکتر سید علی مؤمنی رئیس امور پژوهشی و فناوری، دکتر نوید مقدم سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات، پرستو آریاملو مدیر پرستاری، محمدحسین امراللهی مدیر منابع انسانی، احد اکرمی مدیر پشتیبانی و امیر رجبی مسئول بهبود کیفیت از اعضای تیم رهبری و مدیریت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) حضور داشتند.
توضیح اینکه جلسات تیم رهبری و مدیریت  مجتمع شنبه‌های هر هفته در سالن شورای  مجتمع تشکیل می‌شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *