مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

دوازدهمین جلسه کارگروه اصلی نسخه‌نویسی الکترونیک مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

در دوازدهمین جلسه نسخه‌نویسی الکترونیک مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص  پیشرفت های صورت گرفته در روند  نسخه‌نویسی الکترونیک در این مرکز  صحبت شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دوازدهمین جلسه کارگروه اصلی نسخه‌نویسی الکترونیک مجتمع پنج‌شنبه ۲ دی ۱۴۰۰ با حضور دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع مهندس محمدعلی  سورکی معاون پشتیبانی، دکتر امیرحسین اورندی معاون درمان، دکتر محمدرضا صالحی، پرستو آریاملو مدیر پرستاری و جمعی از مدیران و کارشناسان معاونت‌های پشتیبانی، درمان و امور دانشگاهی در سالن شورای ولیعصر (عج) باهدف بررسی پیشرفت های صورت گرفته و اقدامات لازم برای بهبود شرایط در نسخه‌نویسی الکترونیک برگزار شد.
رئیس مجتمع  ضمن تشکر از تمامی افرادی که در اجرای  پروژه نسخه‌نویسی الکترونیکی  در این مرکز کمک کردند گفت:  با توجه به روند خوب مراحل اجرایی پروژه نسخه‌نویسی الکترونیکی از زحمات و صبوری تمام اعضای کارگروه‌های سخت‌افزار، نرم‌افزار و آموزش و تمامی افرادی که در این حوزه همکاری کردند قدردانی می‌کنم.
در این جلسه  با توجه به اجرای رسمی پروژه نسخه‌نویسی الکترونیک  از اول دی‌ماه سال جاری چالش‌های احتمالی پیش رو در این پروژه  را موردبحث و بررسی قراردادند.
توضیح اینکه  برنامه نسخه‌نویسی الکترونیک این مرکز از اول دی‌ماه رسماً آغازشده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *