مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

پنجمین نشست از سلسله کارگاه‌های آموزشی گروه ترخیص و درآمد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

در پنجمین جلسه آموزشی گروه ترخیص و درآمد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) فرآیندهای ثبت ویزیت و مشاوره بررسی شد.

به گزار‌ش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ پنجمین جلسه آموزشی گروه ترخیص و درآمد مجتمع با هماهنگی مریم اسداللهی مسئول ترخیص و حضور جمعی از متصدیان ترخیص بخش‌های مختلف در سالن شورای ولیعصر ساختمان اورژانس باهدف بررسی فرآیندهای ثبت ویزیت و مشاوره برگزار شد.

در این جلسه بر ثبت دقیق ویزیت‌های انجام‌شده و خدمات پزشکی ارائه‌شده، ارسال پرونده‌های بیماران بدون نقص به واحد مدارک پزشکی مجتمع در اسرع وقت، ارائه لینک جدید برای ارسال آمار فوتی بیماران به‌صورت ماهانه تأکید و تغییر عنوان بیمه IPD به بیمه گردشگری سلامت اعلام شد.
همچنین بررسی اوراق مثبته برای تائید بیمه از بیماران و راهنمایی بیماران فاقد بیمه برای اخذ دفترچه بیمه، ضرورت بررسی مبلغ هزینه بیماران تا سقف معین و الزام به ارجاع بیمار به واحد صندوق برای شارژ ودیعه میان‌دوره، انجام به‌روزرسانی شناسه بیمه‌ای در راستای به حداقل رساندن موارد خطا در استحقاق سنجی بیمه‌ای، تأکید بر کامل نمودن پرونده‌ها ازنظر ثبت خدمات و هم ازنظر مستندات پرونده به‌ویژه در پرونده‌های انتقالی بین بخشی از دیگر مباحث مطرح‌شده در این جلسه بود.

توضیح این که سلسله کارگاه‌های آموزشی ترخیص و درآمد به‌صورت هفتگی و با هماهنگی مدیریت برنامه‌ریزی منابع مالی و پایش عملکرد مجتمع برگزار می‌شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *