مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

انتصاب دکتر سیده زهرا امامی رضوی به عنوان  مدیر گروه آموزشی طب فیزیک و توانبخشی دانشکده پزشکی

دکتر حسین قناعتی، سرپرست دانشگاه در حکمی دکتر سیده زهرا امامی رضوی را به سمت مدیر گروه آموزشی طب فیزیک و توانبخشی دانشکده پزشکی منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

سرکار خانم دکتر سیده زهرا امامی رضوی
دانشیار محترم گروه آموزشی طب فیزیک و توانبخشی دانشکده پزشکی
با سلام و احترام
پیشرفت و ارتقاء جایگاه دانشگاه در عرصه آموزش، پژوهش و ارائه خدمت در گرو فعالیت هدفمند گروه‌های آموزشی است که با بهره‌مندی از اساتید مجرب و متعهد، خاستگاه پویایی و بالندگی علمی در دانشگاه هستند. در این راستا به استناد آئین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و دستورالعمل «فرآیند پیشنهاد مدیران گروه‌های آموزشی به رئیس دانشگاه» مصوب ۱۰/۹/۱۳۹۲ و اصلاحیه دستورالعمل مصوب ۲۹/۱۱/۱۳۹۶ شورای دانشگاه، با توجه به نظرسنجی انجام شده و بنا به پیشنهاد رئیس محترم دانشکده پزشکی، سرکارعالی را به سمت مدیر گروه آموزشی طب فیزیک و توانبخشی دانشکده پزشکی منصوب می‌نمایم.
انتظار می‌رود در طول دوران مدیریت، با برنامه‌ریزی و استفاده بهینه از کلیه منابع و بهره‌مندی از توان اعضای محترم هیأت علمی و دانشجویان عزیز آن گروه، علاوه بر وظایف مصرح در آئین‌نامه مدیریت دانشگاه‌ها، موارد ذیل مورد پیگیری جدی حضرتعالی قرار گیرد:
–           برنامه‌ریزی در مسیر تحقق برنامه ۴ ساله دانشگاه
–           تلاش جهت حفظ و ارتقای جایگاه برتر دانشگاه در حوزه آموزش و تلاش مضاعف برای ارتقاء کیفیت آموزش با هدف تربیت دانشجویان عالم، محقق و متعهد به اصول حرفه‌ای
–           همکاری جدی با دانشکده در زمینه اجرای برنامه‌های توسعه‌ای در حوزه‌های مختلف آموزشی با تأکید بر ارتقاء کیفیت در تمام سطوح
–           همراهی و هماهنگی با سایر گروههای آموزشی دانشگاه در ارتقای آموزش و پژوهش
–           فراهم آوردن زمینه‌های تحقیقات هدفمند و کاربردی در گروه
–           برنامه‌ریزی و بسترسازی مناسب برای حرکت در جهت بین‌المللی سازی دانشگاه
–           جذب اعضای هیأت علمی عالم و متعهد به اصول حرفه‌ای
–           ارائه گزارش عملکرد سالانه همراه با برنامه توسعه‌ای و اعلام نیاز نیروی انسانی و منابع ضروری
اجرای وظایف فوق بدون شک باعث رشد گروه خواهد بود و دانشگاه را در مسیر ارتقاء و تعالی یاری خواهد کرد. ضروری است ضمن ارسال گزارش منظم یک‌ساله به رئیس محترم دانشکده در مورد پیشرفت امور، زمینه ارائه بازخورد مناسب و کمک به ارتقاء گروه را فراهم آورید. توفیق سرکارعالی و کلیه اعضاء محترم هیأت علمی و سایر همکاران گروه را از خداوند متعال خواستارم.
دکتر حسین قناعتی
سرپرست دانشگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *