مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

برگزاری جلسه مشترک بیمارستان شریعتی و بیمارستان امام خمینی (ره)

برگزاری جلسه مشترک بیمارستان شریعتی و بیمارستان امام خمینی (ره) با حضور مدیر درمان و کارشناسان معاونت درمان دانشگاه

بیمارستان شریعتی در جلسه‌ای میزبان رئیس و معاونان بیمارستان امام خمینی (ره) و مدیر درمان دانشگاه و کارشناسان این معاونت بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان شریعتی، این جلسه مشترک شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ برگزار شد. در این جلسه دکتر احمدرضا جمشیدی رئیس، دکتر حسن برکتی مدیر به همراه معاونان و مدیران بیمارستان شریعتی و همچنین دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس، دکتر امیر حسین اورندی معاون درمان، دکتر محمدرضا صالحی معاون امور دانشگاهی و آریاملو مدیر پرستاری بیمارستان امام (ره) حضور داشتند.
همچنین در بخشی از این جلسه به موضوع بیماران بین‌الملل پرداخته شد. دکتر علی گنجعلی خان مدیر درمان، شیما هادوی مسول گردشگری سلامت و تغذیه بالینی و مریم رادین منش رییس اداره اقتصاد درمان بیمه و تعرفه معاونت درمان دانشگاه با حضور روسا و مسئولان دو بیمارستان درباره برنامه‌های معاونت درمان  گفت‌وگو کردند.
دکتر گنجعلی خان در این جلسه برنامه‌های معاونت درمان برای توسعه‌ی پذیرش بیماران بین‌الملل را تشریح کرد و گفت: بدون اینکه به‌صف بیماران ایرانی ضربه‌ای وارد شود می‌توانیم به بیماران بین‌الملل خدمت ارائه کنیم. مدیر درمان دانشگاه از برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات رقابتی با دیگر کشورها سخن گفت و افزود: با تهیه و تدوین بسته‌های استانداردخدمات و تعرفه گذاری برای خدمات پزشکان در بیمارستان‌ها می‌توانیم بیماران بین‌الملل را افزایش دهیم.
در این جلسه  دو بیمارستان درباره پیشبرد و توسعه‌ی پژوهش‌ها در بیمارستان‌ها گفت‌وگو و درباره چالش‌های معاونت پژوهش، مشاوران آمار تبادل‌نظر کردند.
آموزش‌های دستیاران، تبادل تجربیات در حوزه‌های پشتیبانی، تجربیات آموزش‌های مجازی  و ایجاد برنامه‌هایی مشترک برای افزایش توان و نشاط کارکنان از دیگر مطالبی بود که اعضا در این جلسه درباره آن‌ها تبادل‌نظر کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *