مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

دومین جلسه امور بین‌الملل معاونت دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

در دومین جلسه امور بین‌الملل معاونت دانشگاهی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص مهم‌ترین چالش‌های دستیاران بین‌الملل این مرکز صحبت شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دومین جلسه امور بین‌الملل معاونت دانشگاهی مجتمع با حضور دکتر محمدرضا صالحی معاون امور دانشگاهی، دکتر کامران رودینی مدیر دفتر امور بین‌الملل و جمعی از دستیاران بین‌الملل مجتمع پنج‌شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۰ درسالن جلسات معاونت امور دانشگاهی برگزار شد.
در ابتدا دکتر صالحی معاون امور دانشگاهی مجتمع بر اهمیت گسترش روابط و همکاری‌های بین‌الملل میان  بخش ها ، مراکز تحقیقاتی مجتمع و کشورهای مبدأ دستیاران خارجی باهدف افزایش تعاملات مشترک تأکید کرد.
سپس  دکتر رودینی مدیر دفتر امور بین‌الملل مجتمع ضمن خوشامدگویی گفت: نگاه به دستیاران بین‌الملل درمجتمع نگاه ویژه‌ای است و برنامه‌هایی به‌صورت دوجانبه در نظر گرفته‌شده است تا بیمارستان هم در بعد بین‌الملل برجسته‌تر شود.
مدیر دفتر امور بین‌الملل مجتمع با اشاره به نظرات دستیاران گفت: بسیاری از مسائل و چالش‌های دستیاران از طریق مسئولین ذیربط پردیس بین الملل دانشگاه در حال پیگیری است.
وی با اشاره به‌ضرورت پویایی مجتمع درزمینه  ارتقای روابط بین‌الملل در سطوح مختلف گفت: ترتیبی اتخاذ شده است که با همکاری فراگیران از کششور های مختلف به صورت ماهیانه جلسات case discussion به زبان انگلیسی در محل معاونت دانشگاهی برگزار شود.
در ادامه دکتر رودینی با اشاره به برگزاری جشنواره آموزشی، پژوهشی و بین‌الملل درمجتمع افزود: هرساله جشنواره آموزشی، پژوهشی و بین‌الملل درمجتمع برگزار می‌شود که با توجه به پتانسیلی که این مرکز در بعد بین‌الملل دارد در نظر داریم دستیاران و دانشجویان بین‌المللی که در بحث آموزش، درمان و پژوهش شاخص هستند و ارتباط بهتری با بیمارستان دارند به‌عنوان برگزیده بین‌الملل در جشنواره انتخاب شوند.
در پایان دستیاران بین‌الملل مجتمع به ارائه نقطه نظرات، پیشنهادات، طرح مشکلات حاضر و چالش‌های پیش رو پرداختند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *