مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

سومین نشست از سلسله کارگاه های آموزشی گروه ترخیص و درآمد مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) برگزار شد

سومین نشست از سلسله کارگاه های آموزشی گروه ترخیص و درآمد مجتمع با حضور مهندس علی سورکی مدیر منابع مالی و پایش عملکرد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، سومین نشست از سلسله کارگاه های آموزشی گروه ترخیص و درآمد مجتمع با حضور مهندس علی سورکی مدیر منابع مالی و پایش عملکرد مجتمع، مریم اسدالهی مسئول ترخیص مجتمع و جمعی از متصدیان ترخیص بخش‌های  مختلف سه شنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۰ در شورای ولیعصر ساختمان اورژانس  برگزار شد.
در ابتدا با توجه به اینکه بیماران برای تسویه حساب  دچار سردگمی و اتلاف وقت نشوند سامانه ای طراحی شده است که  ترخیص کاران مجتمع  با استفاده از دستگاه کارت خوان   مستقر در بخش ها  عمل تسویه حساب بیماران را در همان بخش خودانجام دهند برای همین منظور مهندس سورکی مدیر منابع مالی و پایش عملکرد مجتمع از ۱۰ نفراز ترخیص کاران مجتمع که در این زمینه فعال بودند و از دستگاه کارت خوان  در هنگام ترخیص بیماران بخش خود استفاده کرده اند   قدردانی کرد.
در ادامه فرآیندهای ثبت خدمات بخش اورژانس زایمان، به‌صورت جامع و کامل مرور شد.
سپس مریم اسدالهی سرپرست ترخیص مجتمع از بررسی اوراق مثبته برای تائید بیمه از بیماران و همچنین راهنمایی بیماران فاقد بیمه برای  اخذ دفترچه بیمه، ضرورت بررسی مبلغ هزینه بیماران تا سقف معین و الزام به ارجاع بیمار به واحد صندوق برای شارژ ودیعه میان‌دوره، تأکید به انجام به‌روزرسانی شناسه بیمه‌ای در راستای  به حداقل رساندن موارد خطا در استحقاق سنجی بیمه‌ای، تأکید به کامل نمودن پرونده‌های انتقالی  بین بخشی را از مباحث مطرح‌شده در این نشست عنوان کرد.
توضیح اینکه سلسله کارگاه‌های آموزشی ترخیص و درآمد به‌طور هفتگی به همت مدیریت برنامه‌ریزی منابع مالی و پایش عملکرد مجتمع برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *