مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید شهردار منطقه ۶ از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

بازدید شهردار منطقه ۶ از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
کلیپ 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ مهندس مسعود رنجبریان شهردار منطقه ۶ و هیئت همراه با حضور دکتر سید ابوالفضل ذاکریان معاون توسعه دانشگاه، دکتر سیدعلی دهقان منشادی سرپرست مجتمع، دکتر علیرضا کاظمینی معاون پشتیبانی مجتمع، مهندس بهزاد مکری مدیر و مهندس زهرا سرپرست معاون دفتر فنی دانشگاه ، دکتر اعتمادیان مدیر عامل پروژه بزرگ مهدی کلینیک مهندس قدیم خانی مدیر دفتر فنی مجتمع ، رضا نژاد رییس حراست مجتمع و جمعی از مسئولان این مرکز از محوطه فضای سبز، مبلمان شهری اطراف مجتمع، استخر، مهدی کلینیک و پروژه های عمرانی این مرکز بازدید کردند.
دکتر رنجبریان ضمن بازدید از محوطه و فضای سبز و پارکینیگ طبقاتی مجتمع گفت: در راستای هماهنگی و تفاهم نامه های بین شهرداری تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران موضوعات مهمی در حال بررسی است و اشکالات و کمبودهای آن مشخص شد ه است که انشاالله در آینده نزدیک هر چه سریعتر این کمبودها مرتفع شود.
وی با اشاره به اصلی ترین مبحث در خصوص ارائه خدمات شهری داخل مجتمع گفت: مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) یک بلوک کامل و دارای ۲۵ هکتار مساحت است و این ابعاد بسیار بزرگ نیاز است که شهرداری تهران نگاه ویژه ای به آن داشته باشد و کارهای مربوط به فضای سبز و خدمات شهری در آن به طور ویژه انجام گردد.
وی افزود: قرار است به زودی تیم های تخصصی متشکل از دانشگاه، شهرداری و مجتمع بازدید های اختصاصی انجام دهند که منجبر به ایجاد یک تفاهم نامه در خصوص موضوعات خدمات شهری در مجتمع شود.
دکتر رنجبریان ضمن بازدید از پروژه بزرگ مهدی کلینیک گفت: انشاالله بزودی پروژه بزرگ مهدی کلینیک افتتاح خواهد شد و با افتتاح آن احتمالا کل محدوده بیمارستان تحت تاثیر ترافیک قرار بگیرد که برای حل این موضوع با کمک دکتر دهقان رییس مجتمع هماهنگی هایی صورت گرفته تا از زمین های شمال بیمارستان استفاده شود.
وی در تکمیل این بخش از سخنان خود گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما و مشکلات همراهان بیماران که متاسفانه در اطراف بیمارستان در چادر اسکان دارند. دنبال راهکاری هستیم که جدای از همراه سرا هایی که وجود دارد همراه سراهایی دیگری هم توسعه داده شود تا انشاالله از مشکلات همراهان بیماران کاسته شود.
در ادامه دکتر دهقان سرپرست مجتمع ضمن تشکر از حضور دکتر رنجبریان و تیم همراهشان به مجتمع گفت: از اینکه دکتر رنجبریان، مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) را به عنوان یکی از اولویت های کاری خودشان قرار دادند تقدیر و تشکر می کنم.
وی با اشاره به اینکه این مرکز یک بیمارستان ملی هست گفت: در واقع مجتمع بیمارستانی امام خمینی فقط یک بیمارستان در شهر تهران نیست و باید یک نگاه ویژه ای به آن داشته باشیم و بتوانیم با همکاری شهرداری به هدف اصلیمان که همان خدمت بهینه به مردم است دست یابیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *