مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

سرپرست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) خبر داد:ساخت همراه سراهای جدید/ مراجعات به دلیل بیماری کرونا

سرپرست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) از ساخت و ساز همراه سراهای جدید از یکی دوماه قبل، خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر سیدعلی دهقان، درخصوص افزایش ارجاع بیماران از اقصی نقاط کشور به بیمارستان امام‌خمینی (ره) تهران، گفت: بیمارستان امام خمینی (ره) از دیرباز یکی از اصلی ترین مراکز ارجاع بیماران از سراسر کشور بوده و این افتخار را دارد که همواره ارائه کننده خدمت درمانی تخصصی به بیماران عزیز باشد و علت آن هم حضور اساتید برجسته و صاحب نام در این مجتمع بیمارستانی و همچنین وجود تجهیزات پیشرفته و اقدامات درمانی تخصصی است.
وی افزود: دلیل افزایش ارجاع بیماران نیز به همه گیری کووید ۱۹ ارتباط دارد که باعث دو برابر شدن   میزان مراجعات شده است.
وی گفت: بیماران بستری شده از خدمات مختلف این مرکز استفاده می‌کنند که ممکن است گاها روند درمانشان بیش از یک‌ماه به طول بیانجامد.
سرپرست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بیان کرد: همراه سراهایی که از گذشته برای این مجتمع درنظر گرفته شده، فعال هستند و همراهان بیمار را پذیرش می کنند، اما این افرایش ارجاعات نشان می دهد که همراه سراها کافی نیستند و نیاز به فضاهای بیشتری وجود دارد که در این راستا، ساخت و ساز همراه سراهای جدید از یکی دو‌ماه قبل کلید خورده و در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.
دکتر دهقان تصریح کرد: با توجه به افزایش مراجعات، کمک سازمان های ذیربط لازم است تا بتوانیم امکانات بیشتری را در اختیار همراهان بیماران قرار دهیم و این موضوع یکی از اولویت هایی است که در دستور کار مجتمع قرار گرفته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *