مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

راه اندازی و بهره برداری از دستگاه اندوویژن در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

دکتر دهقان سرپرست مجتمع: موفقیت ما در مدیریت و کنترل موج پنجم کرونا و بیماری موکورمایکوزیس مرهون ورود همه جانبه و سازمان یافته سطوح مختلف مدیریت کلان وزارت بهداشت، دانشگاه، خیرین سلامت و خود بیمارستان هاست.

فیلم مرتبط 

در پی ورود و نصب یک دستگاه اندوویژن در مرکز ولیعصر(عج)، دکتر سید علی دهقان منشادی سرپرست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در گفت و گویی با مستندسازان این مرکز گفت: پس از موج پنجم کووید ۱۹ با افزایش موارد ابتلا به موکورمایکوزیس در کشور و مراجعه بسیاری از این بیماران از سراسر کشور و استان تهران به مجتمع مواجه شدیم که پیش از این آن را تجربه نکرده بودیم. این بیماری نیازمند یک درمان ترکیبی جراحی و دارویی و همکاری تیمی بین همکاران جراحی و متخصصان عفونی و سایررشته های تخصصی مرتبط است. تشخیص و اقدام جراحی زودهنگام در نتیجه و بهبود این بیماران نقش کلیدی دارد و تاخیر در آن خدای ناکرده می تواند منجر به فوت بیمار شود. با توجه به شرایط بحرانی باید ضمن ساماندهی تیم درمان، تجهیزاتی را هم به روز می کردیم. در همین راستا به کمک خیرین محترم و با همکاری معاونت های درمان و پشتیبانی مجتمع موفق شدیم یک دستگاه اندوویژن که دستگاه گران قیمتی هم هست و برای درمان بیماران مبتلا به موکورمایکوزیس ضرورت دارد به سایر ابزارهای لازم اتاق عمل اضافه کنیم. امیدواریم با تکمیل ابزارها و تجهیزات مورد نیاز این بیماران بتوانیم خدمات بهتر و کاملتری را ارائه کنیم.

وی همچنین با تشکر از حضور همیشگی خیرین سلامت در بحران های گوناگون و پاسخدهی همدلانه ایشان به نیازهای نظام سلامت افزود: موفقیت ما در مدیریت و کنترل این بحران مرهون ورود همه جانبه و سازمان یافته سطوح مختلف مدیریت کلان وزارت بهداشت، دانشگاه، خیرین سلامت و خود بیمارستان هاست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *