مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

با حضور سرپرست جدید مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) اولین جلسه تیم رهبری و مدیریت مجتمع برگزار شد

تقدیر از دکتر رئیس کرمی معاون پیشین مجتمع، گزارش مدیریت بیماران کووید و موکورمایکوزیس و بررسی وضعیت  نسخه نویسی الکترونیک درمجتمع از مهم‌ترین محورهای جلسه این هفته تیم رهبری و مدیریت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، اولین جلسه تیم رهبری و مدیریت مجتمع، با حضور دکتر سید علی دهقان منشادی سرپرست مجتمع ، معاونین ، روسای بیمارستان‌ها و سایر اعضاء، شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ در سالن شورای ریاست برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر دهقان سرپرست مجتمع  با اشاره به  تشکیل تیم رهبری و مدیریت مجتمع گفت: با توجه به آیین نامه های بالادستی و دستورالعمل های اعتباربخشی، تیم رهبری و مدیریت مجتمع با رویکرد سیاستگذاری های محوری و اخذ تصمیمات کلان در سطح مجتمع تشکیل شده و به صورت هفتگی تشکیل خواهد شد.
در ادامه دکتر دهقان با اشاره به موفقیت مجتمع در مدیریت بیماری های کوید و موکورمایکوزیس، انتقال تجربیات به دست آمده و گسترش آن در سطح کشور گفت: امیدواریم با توجه به گسترش روند واکسیناسیون در کشور و ادامه روند نزولی این بیماری ها، شاهد کاهش این بیماری در این مرکز   وسایر مراکز باشیم .
در ادامه دکتر امیر حسین اورندی معاون درمان مجتمع گزارشی از وضعیت و روند مدیریت درمان بیماران کووید و موکورمایکوزیس بستری در مجتمع را ارایه کرد.
سپس اعضای جلسه تاکید کردند  باید برنامه ریزی ها و آمادگی لازم برای پیک ششم احتمالی، هر چه سریعتر در دستور کار قرار گیرد.
پس از آن مهندس محمد علی سورکی مدیر برنامه ریزی  منابع مالی  و پایش عملکرد مجتمع، ‌گزارشی تفصیلی از وضعیت نسخه نویسی  الکترونیک درمجتمع ارائه داد و راهکارهای اجرایی شدن این موضوع در مجتمع مورد بحث و بررسی قرار گرفت  و بر رفع موانع موجود در اسرع وقت و تسهیل در فرایندهای جاری تاکید شد.
در پایان به دنبال انتصاب دکتر محمدرضا صالحی به سمت سرپرست جدید معاونت امور دانشگاهی مجتمع  از زحمات  ارزشمند دکتر سید رضا رئیس کرمی معاون پیشین امور دانشگاهی تقدیر به عمل آمد.
توضیح اینکه جلسات تیم رهبری و مدیریت  مجتمع شنبه‌های هر هفته در سالن شورای  مجتمع تشکیل می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *