مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید وزیر بهداشت از مرکز واکسیناسیون مهدی کلینیک

دکتر بهرام عین‌اللهی: بیمارستان امام خمینی (ره) در حرکت انقلاب ما پیشتاز و همیشه در صحنه‌ها برای خدمت به مردم سرآمد بوده و هست

وزیر بهداشت به همراه سرپرست دانشگاه در راستای برنامه سرعت بخشی به واکسیناسیون همگانی کووید ۱۹ از سایت واکسیناسیون مهدی کلینیک بازید و از نزدیک در جریان روند اقدامات انجام‌شده در این مرکز قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت پنج‌شنبه اول مهر ۱۴۰۰ به همراه دکتر حسین قناعتی سرپرست دانشگاه، دکتر محمدتقی بیگ محمدی رئیس دانشکده پزشکی، دکتر ماشاءاله ترابی مدیر روابط عمومی دانشگاه، دکتر خسرو صادق نیت رئیس و جمعی از مسئولان مجتمع از سایت واکسیناسیون مهدی کلینیک بازدید کرد.

وی با قدردانی از تمامی اساتید، دانشمندان، پرستاران و نیروهای خدمات و پشتیبانی مجتمع گفت: بیمارستان امام خمینی (ره) درحرکت انقلاب ما پیشتاز و همیشه درصحنه‌ها برای خدمت به مردم سرآمد بود و بسیاری از مصدومان و مجروحان بدون ترس از ساواک در این مرکز درمان می‌شدند. امروز هم در درمان بیماری کرونا شبانه‌روزی تلاش می‌کنند. امیدوارم بتوانیم زحمات این عزیزان را جبران کنیم.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *