مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

سومین جلسه کمیته مدیریت اطلاعات سلامت در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) برگزار شد

با حضور مدیران درمان، مالی و پرستاری مجتمع و سایر اعضای کمیته مدیریت سلامت این مرکز، در خصوص مهم ترین چالش های این حوزه تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ با حضور دکتر علی گنجعلیخان مدیر درمان، مهندس محمد علی سورکی مدیر امور مالی، پرستو آریاملو مدیر امور پرستاری، بهزاد جلالی فرد مسئول پذیرش و دبیر کمیته و همچنین تعدادی از کارشناسان حوزه مدارک پزشکی، پرستاری و آی تی مجتمع، سومین جلسه کمیته بیمارستانی مدیریت اطلاعات سلامت و فناوری اطلاعات در سالن شورای ریاست این مرکز برگزار شد.

دکتر گنجعلی خان با تاکید بر اهمیت گزارش های آماری بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه HIS بیمارستانی، تصریح کرد: HIS  باید به گونه ای ساماندهی شود که به هنگام، پاسخگوی نیازهای اطلاعاتی مسئولان حوزه سلامت در تصمیمات مدیریتی باشد.

مهندس سورکی نیز در این جلسه واحد آمار و مدارک پزشکی بیمارستان را صاحب فرآیند آمار خواند و تاکید کرد:کارشناسان این واحد باید با آموزش نحوه ثبت صحیح اطلاعات در سامانه HIS و حساس سازی کاربران بخش های مختلف و همچنین نظارت مستمر بر فرآیندهای تعریف شده با هماهنگی مسئولان مربوطه به کاهش خطاهای ثبتی در این سامانه کمک کنند.

در این کمیته مصوبات آخرین جلسه این کمیته و میزان پیشرفت اقدامات تعیین شده در حوزه های مختلف بررسی و در خصوص مهم ترین چالش های این حوزه بر اساس دستور جلسه تبادل نظر و تصمیم گیری شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *