مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

سومین نشست کارگروه مدیریت درمان موکورمایکوزیس در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

در جلسه کارگروه تخصصی مدیریت درمان موکورمایکوزیس مجتع بیمارستانی امام خمینی(ره) سازوکارهای تعیین شده و فرآیند درمان این بیماران بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) سومین جلسه کارگروه تخصصی مدیریت درمان بیماری موکورمایکوزیس یک شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ با حضور دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، دکتر سید علی دهقان منشادی معاون درمان مجتمع، دکتر امیرحسین اورندی مدیر نظارت بر درمان، نماینده گروه چشم پزشکی دانشگاه، جمعی از اساتید گروه های تخصصی قلب، بیهوشی، داخلی، ENT، عفونی و جراحی، همچنین مدیر پرستاری و تعدادی از کارشناسان پرستاری این مرکز در سالن شورای ریاست برگزار شد.
در این جلسه بر اولویت خدمات مورد نیاز بیماران موکورمایکوزیس و همکاری تیمی گروه های تخصصی مربوطه تاکید، همچنین میزان پیشرفت برنامه های عملیاتی تدوین شده و راهکارهای پیشنهادی برای بهبود فرآیندها بررسی شد.
توضیح این که در حال حاضر از ۶۴ بیمار بستری به علت ابتلا به بیماری موکور مایکوزیس در مجتمع بیمارستانی امام خمینی، تعداد ۲۰ بیمار از بیمارستانها و مراکز مختلف درمانی تهران بزرگ به بیمارستان امام جهت دریافت درمانهای پیشرفته تر ارجاع داده شده اند و همچنین تعداد ۴۴ بیمار دیگر نیز از دیگر شهرهای سراسر کشور به این مرکز مراجعه کرده و برای دریافت درمان مناسب بستری شده اند .
این مجتمع افتخار دارد طی هفته های گذشته ده ها بیماران مبتلا به این بیماری را پذیرش کرده و تحت درمانهای پیشرفته قرار داده است.
لازم به ذکر است اساتید این مجتمع با تدوین و انتشار پروتکل درمانی بیماری موکور و برگزاری وبینار آموزشی نسبت به آموزش و آشنایی متخصصین دیگر مراکز درمانی کشور نیز اقدام نموده تا درمان این بیماری هر چه بهتر و در گستره ای وسیع تر انجام شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *