مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

انجام بازدید مدیریتی ایمنی بیمار از بخش جراحی ۱ و ۲ زنان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

باهدف ارتقای ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار، بازدید مدیریتی ایمنی بیمار از بخش جراحی ۱ و ۲ زنان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) انجام شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، بازدید مدیریتی ایمنی بیمار از بخش جراحی ۱ و ۲ زنان مجتمع دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰ به انجام رسید.
در این بازدید، ابتدا کارشناس ایمنی بیمار پس از معرفی گروه، هدف از بازدید را عنوان کرد و پس‌ازآن با سرپرستار بخش جراحی ۱ و ۲ زنان  در مورد مشکلات موجود یا بالقوه که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد گفت‌وگو شد.
در ادامه راهکارها و پیشنهاد‌هایی برای رفع مشکلات توسط تیم مدیریتی ایمنی و سرپرستار پیشنهاد شد و بر اساس آن مصوباتی تنظیم و مقرر شد تا برای رفع نواقص اقدام لازم انجام شود.
توضیح این‌که در این بازدید، دکتر امیر حسین اورندی مدیر نظارت بر درمان، معصومه شاه نظری رئیس امور عمومی کانسر، دکتر اسفندیار عسگری سوپروایزر کانسر، فاطمه حمیدی فرکارشناس هماهنگ کننده ایمنی بیمار، مهین طاهری سرپرستار بخش جراحی ۱ و ۲ زنان، فرشته حاجی بیکی کارشناس ایمنی، مریم اسدالهی نماینده منابع مالی حضور داشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *