مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

جلسه بررسی برنامه عملیاتی بهره‌برداری از فاز اول پروژه ملی مهدی کلینیک

دکتر جان بابایی: ما در شرایط سخت کشور تمام تلاش خود را کردیم تا این پروژه باوجود تحریم‌ها و بحران کرونا پیشرفت خوبی داشته باشد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در نشستی که یک‌شنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ با حضور دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر و دکتر محمدتقی طالبیان مدیر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت، دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه و اعضای هیئت‌مدیره موسسه محب سلامت مهدی در سالن شورای طبقه سیزدهم مهدی کلینیک برگزار شد، اقدامات ضروری برای آماده‌سازی فاز یک این پروژه بررسی شد.

دکتر جان بابایی با اشاره به تلاش‌هایی که در دولت دوازدهم برای پیشرفت پروژه بزرگ بیمارستانی مهدی کلینیک انجام شد، تصریح کرد: ما در شرایط سخت کشور تمام تلاش خود را کردیم تا این پروژه باوجود تحریم‌ها و بحران کرونا پیشرفت خوبی داشته باشد و امیدواریم فاز اول آن در روزهای آتی و هم‌زمان با اعیاد پیش رو افتتاح و تا پایان مردادماه به بهره‌برداری برسد و آماده خدمت‌دهی به بیماران شود. اولویت همه ما این است که بتوانیم به بیماران خدمات باکیفیت ارائه دهیم.

معاون درمان وزیر بهداشت در خصوص موج پنجم کرونا و درگیری اغلب استان‌های کشور افزود: با توجه به افزایش بار مراجعات سرپایی در این پیک و تکمیل ظرفیت تخت‌های بیمارستانی شرایط سختی را در کشور شاهدیم.

 در این جلسه همچنین در خصوص زمان و برنامه مراسم افتتاحیه، چالش‌های موجود اعم از تأمین برق، اکسیژن، تأسیسات موردنیاز، شبکه‌سازی، تأمین نیروی انسانی موردنیاز در فاز اول بهره‌برداری و هماهنگی و آموزش‌های لازم و برنامه‌ریزی عملیاتی آغاز پذیرش و بستری بیماران در این مرکز بحث و تبادل‌نظر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *