مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید مدیریتی ایمنی بیمار از بخش ECCU مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

باهدف ارتقای ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار، بازدید مدیریتی ایمنی بیمار از بخش ECCU مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، روز یکشنبه۲۰ تیر ۱۴۰۰ بازدید مدیریتی ایمنی بیمار از بخش ECCU مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.
در این بازدید، ابتدا فاطمه حمیدی فر کارشناس هماهنگ‌کننده ایمنی بیمار پس از معرفی گروه، هدف از این بازدید را عنوان کرد و پس‌ازآن با سرپرستار بخش در مورد مشکلات موجود یا بالقوه که ممکن است ایمنی بیمار را در این بخش به مخاطره بیندازد گفت‌وگو شد.
در ادامه راهکارها و پیشنهاد‌هایی برای رفع مشکلات توسط تیم مدیریتی ایمنی پیشنهاد شد و بر اساس آن مصوباتی تنظیم و مقرر شد تا برای رفع نواقص اقدام لازم انجام شود.
توضیح این‌که در این بازدید، دکتر امیرحسین اورندی مدیر نظارت بر درمان، مصطفی مرادی دلیر سرپرست مدیریت خدمات پشتیبانی، فاطمه حمیدی فر کارشناس هماهنگ‌کننده ایمنی بیمار، آمنه شکوری سوپروایزر بالینی مجتمع، علیرضا سیف رئیس امور عمومی مجتمع، میترا علی نژاد سرپرستار ECCU و فرشته حاجی بیگی کارشناس ایمنی مجتمع حضور داشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *