مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

سیزدهمین جلسه هیئت‌رئیسه مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

در سیزدهمین جلسه هیئت‌رئیسه مجتمع ، چگونگی کنترل موج پنجم کرونا و مدیریت بیماران و مراجعه‌کنندگان به مجتمع  بیمارستانی امام خمینی (ره) موردبحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، سیزدهمین جلسه هیئت ‌رئیسه مجتمع، با حضور دکتر صادق نیت رئیس مجتمع ، معاونان و روسای بیمارستان‌ها، شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰ در دفتر ریاست مجتمع برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکترعلی دهقان معاون درمان مجتمع به ارائه گزارش تفصیلی از آماری مراجعه‌کنندگان به تریاژ بیماریهای تنفسی ، تعداد بستری‌شدگان کرونایی و غیر کرونایی  در بخش های مختلف مجتمع ، تعداد مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، آمار پذیرش جدید این بیماران و متوسط اقامت بیماران در بخش‌های ICU و همچنین مقایسه موج پنجم با موج چهارم کرونا درمجتمع پرداخت.
سپس دکتر صادق نیت رئیس مجتمع بر لزوم بهره‌گیری از تجارب موفق برای مواجهه با پیک پنجم کرونا و همچنین بر ضرورت توجه به این تجارب تأکید کرد تا نقصانی در ارائه خدمات به بیماران مراجعه کننده به مجتمع ایجاد نشود.
در پایان مهندس سورکی مدیر برنامه‌ریزی منابع مالی و پایش عملکرد مجتمع گزارشی از وضعیت
کسورات ، نحوه ثبت خدمات و  همچنین عملکرد واحد درآمد مجتمع  را ارائه داد و راهکارهای درست ثبت خدمات درآمدی مجتمع  مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
توضیح اینکه جلسات هیئت‌رئیسه مجتمع شنبه‌های هر هفته در دفتر ریاست مجتمع تشکیل می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *