مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید مدیریتی ایمنی بیمار از درمانگاه کودکان و پره ناتال مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) انجام شد

باهدف ارتقای ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار، بازدید مدیریتی ایمنی بیمار از درمانگاه کودکان و پره ناتال مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، روز دوشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۰ بازدید مدیریتی ایمنی بیمار از درمانگاه کودکان و پره ناتال انجام شد.
در این بازدید، ابتدا مریم حقیقی کارشناس ایمنی بیمار پس از معرفی گروه، هدف از این بازدید را عنوان کرد و پس‌ازآن با سرپرستار بخش در مورد مشکلات موجود یا بالقوه که ممکن است ایمنی بیمار را در این بخش به مخاطره بیندازد گفت‌وگو شد.
در ادامه راهکارها و پیشنهاد‌هایی برای رفع مشکلات توسط تیم مدیریتی ایمنی پیشنهاد شد و بر اساس آن مصوباتی تنظیم و مقرر شد تا برای رفع نواقص اقدام لازم انجام شود.
توضیح این‌که در این بازدید، دکتر فاطمه کیخا رئیس درمانگاه‌های مجتمع، دکتر مجتبی فاضل رئیس درمانگاه کودکان مجتمع، خدیجه رئیسی سوپروایزر درمانگاه‌های مجتمع، فاطمه حمیدی فر کارشناس هماهنگ‌کننده ایمنی بیمار، مریم اسداللهی جانشین مدیر مالی مجتمع، مریم حقیقی کارشناس ایمنی بیمار حضور داشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *