مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

جلسه تیرماه کمیته بحران و بلایای مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

دکتر سید علی دهقان: سال گذشته به دلیل مزمن شدن پاندمی کرونا، یک سال خاص در مدیریت بحران بیمارستانی بود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، جلسه کمیته بحران و بلایای مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰ با حضور دکتر سید علی دهقان معاون درمان و رئیس کمیته، دکتر محمد افضلی مقدم رئیس اورژانس مهندس محمدعلی سورکی مدیر مالی، مصطفی مرادی دلیر مدیر پشتیبانی، جواد استکی دبیر و سایر اعضای کمیته در سالن شورای ریاست این مرکز برگزار شد.
دکتر دهقان، سال گذشته را یک سال خاص خواند و افزود: به دلیل مزمن شدن پاندمی کووید، کارگروه‌های مختلف مدیریت کووید در حوزه مدیریت بحران و بلایای مجتمع تشکیل شد که همه تصمیماتی که در این زیر کمیته‌ها گرفته می‌شد مربوط به کمیته مدیریت بحران بیمارستان بوده و اجرای مصوبات آن‌ها باید از طریق این کمیته پیگیری شود.
استکی با اشاره به دستور کار جلسه کمیته بحران و بلایای مجتمع بر اهمیت تشکیل منظم جلسات و همچنین پیشگیری از طولانی شدن زمان جلسه تأکید کرد.
وی همچنین از برگزاری مانور بحران این مجتمع در زمستان آتی خبر داد و افزود: در طی جلسات ماهانه این کمیته بر روی سناریوهای پیشنهادی اعضا و چگونگی اجرای آن‌هم فکری خواهیم کرد.

توضیح این‌که در این جلسه در خصوص تغییرات اعضای ثابت و متغیر کمیته بحران و بلایای مجتمع در سال جاری، تقویم برگزاری جلسات (دومین چهارشنبه هرماه طبق روال گذشته)، شرح وظائف اعضا طبق آیین‌نامه ابلاغی دانشگاه و پیگیری مصوبات جلسات قبل تبادل‌نظر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *