مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید مدیریتی ایمنی بیمار از بخش پیوند اعضای مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

بازدید مدیریتی ایمنی بیمار از بخش پیوند اعضای مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، باهدف ارتقای ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، روز دوشنبه ۷ تیر ۱۴۰۰ بازدید مدیریتی ایمنی بیمار از بخش پیوند اعضای مجتمع انجام شد.
در این بازدید، ابتدا کارشناس ایمنی بیمار پس از معرفی گروه، هدف از این بازدید را عنوان کرد و پس از آن با مسئول واحد بخش در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه بخش که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیاندازد مصاحبه شد.
در ادامه راهکارها و پیشنهاد‌هایی برای رفع مشکلات توسط تیم مدیریتی ایمنی پیشنهاد شد و بر اساس آن مصوباتی تنظیم و مقرر شد تا برای رفع نواقص اقدام لازم انجام شود.
توضیح این‌که دکتر حمیدیه رئیس پیوند اعضا، دکتر دهقانی فر مسئول واحد فراهم آوری اعضاء پیوندی، دکتر فرجی فر مسئول فنی آزمایشگاه تطابق بافتی، دکتر اورندی مدیر نظارت بر درمان، قدیم خانی سرپرست دفتر فنی، صادقیان نماینده کارشناس هماهنگ کننده ایمنی، بهرامعلی سوپروایزر بالینی، حاجی بیگی کارشناس ایمنی بیمار در این بازدید حضور داشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *