مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

بازدید کادر و مدیریت پرستاری مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) از پروژه ملی مهدی کلینیک

دکتر خسرو صادق نیت: نقش حمایتی و مشورتی کادر پرستاری و درمانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) در تسریع فرآیند بهره برداری از پروژه مهدی کلینیک و آغاز پذیرش بیماران بسیار کمک کننده است

گالری عکس

با حضور معاون درمان دانشگاه و رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) سرپرستاران این مرکز از بخش های مختلف پروژه بزرگ بیمارستانی مهدی کلینیک که به زودی افتتاح خواهد شد، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در بازدید سرپرستاران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) از بخش های مختلف مهدی کلینیک که سه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰ انجام شد دکتر سید فرشاد علامه معاون درمان دانشگاه،دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، سیمین رنجبران مدیر پرستاری دانشگاه، پرستو آریاملو مدیر پرستاری مجتمع و جمعی از اعضای تیم مدیریتی مجتمع و مهدی کلینیک حضور داشتند.

بزرگ ترین پروژه درمانی کشور

دکتر خسرو صادق نیت از پروژه مهدی کلینیک به عنوان بزرگترین پروژه درمانی کشور یاد کرد و با قدردانی از همت والای دست اندرکاران و تلاش های شبانه روزی عوامل اجرایی آن، تصریح کرد: تکمیل و بهره برداری از پروژه مهدی کلینیک در شرایط فعلی و با وجود چالش های موجود بی نظیر و مایه افتخار دانشگاه و کشور است. پروژه مهدی کلینیک حاصل مشارکت همگانی بسیاری از افراد، سازمان ها و ارگان ها از هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه محب سلامت مهدی تا مسئولین کشوری، وزارتخانه، دانشگاه و همکاری ارگان های غیردانشگاهی اعم از شهرداری و وزارت نیرو تا شرکت های برق و گاز و مخابرات و سایر ارگانها است.

تاکید بر نقش حمایتی کادر پرستاری مجتمع در تکمیل پروژه مهدی کلینیک  

رئیس مجتمع، ضمن ابراز امیدواری در راه اندازی هر چه زودتر مهدی کلینیک و رضایت مراجعین از امکانات و خدمات آن گفت: ان شاء الله با تداوم این همکاری ها در تکمیل این پروژه و بهره برداری به هنگام از امکانات آن، خدمات مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در فضایی جدید و مدرن و با کیفیت بهتری به مردم عزیز ارائه شود.

وی حضورسرپرستاران را در فضای فعلی پروژه، مبارک خواند و خاطرنشان کرد: حضور شما به همه کسانی که در اینجا کار می کنند، انرژی مضاعف می دهد. بدیهی است پروژه ای با این عظمت نیاز به همراهی یکایک شما دارد. نقش حمایتی و تعامل کادر پرستاری و درمانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) در تسریع فرآیند بهره برداری از پروژه مهدی کلینیک و آغاز پذیرش بیماران بسیار کمک کنند است. امیدوارم قدم شما برای مردمی که چشم امید و نقطه نهایی دریافت خدمات درمانی را این مجتمع می دانند، خیر باشد.

در ادامه دکتر علامه معاون درمان دانشگاه نیز با آرزوی افتتاح و راه اندازی همه بخش های مهدی کلینیک اظهار داشت: ان شاء الله با تکمیل این پروژه که افتخاری نه تنها برای دانشگاه بلکه برای تهران و ایران است، شاهد آن باشیم که خدمات درمانی بهتری به مردم ارائه شود.

حاج آقا رضایی نائب رئیس پروژه مهدی کلینیک با بیان این که مردم نیازمند عشق توام با ادراک هستند، گفت: در پی کارهای بزرگ نباشید بلکه کارهای کوچک را با عشق بزرگ انجام دهید. هدف از نیکوکاری آن است که خدا را به خانه ها، خیابان ها و محلات فقیرنشین ببرید. اجازه دهید نیازمندان از توان و نیرو و استعداد شما استفاده کنند.

همچنین مدیر پرستاری دانشگاه،  نامگذاری  ایستگاه مترو  داخل مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) را به نام ایستگاه متروی مدافعان سلامت را مایه افتخار برای همه پرستاران و کادر درمان به ویژه پرستاران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دانست و  با بیان این که از همکاران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) هرچه دیدیم عشق و خدمت بود، افزود:  نقطه اوج این همکاری ها جانفشانی های این عزیزان در پاندمی کرونا بود.

 بهره برداری و پذیرش بیماران در مهدی کلینیک به زودی و با کیفیت بسیار  عالی  انجام خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *