مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

اهدای لوح سپاس و تقدیررییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) به شهردار تهران در مراسم افتتاحیه ایستگاه مدافعان سلامت در خط ۷ مترو

در مراسم افتتاحیه ایستگاه مدافعان سلامت در خط ۷ مترو دکتر خسرو صادق نیت رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)  لوح سپاسی را از طرف مجتمع به شهر دار تهران  برای  نامگذاری ایستگاه مدافعان سلامت اهدا  کرد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، پنجشنبه ۲۷ خرداد ماه۱۴۰۰ ایستگاه مدافعان سلامت در خط ۷ متروبا حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور افتتاح شد.
به دنبال پیشنهاد جامعه پزشکی و شهرداری تهران و نیز تائید شورای اسلامی شهر تهران ، ایستگاه متروی باقرخان در خط ۷ مترو به پاس زحمات کادر بهداشت و درمان و رشادت‌های مدافعان سلامت در دوران شیوع بیماری کرونا به ایستگاه ” مدافعان سلامت ” تغییر نام دهد.
در حاشیه این مراسم دکتر صادق نیت رییس مجتمع لوح سپاسی را از طرف مجتمع به دکتر پیروز حناچی شهردار تهران برای نامگذاری ایستگاه مدافعان سلامت اهدا  کرد .
توضیح اینکه تعداد ایستگاههای فعال شبکه خطوط مترو تهران به ۱۴۱ ایستگاه رسید وایستگاه مدافعان سلامت خط ۷ مترو تنها ایستگاهی است که در داخل مجموعه بیمارستانی قرار دارد و مقرر شده است که امکان انتقال مستقیم بیماران به بیمارستان را ازطریق مسیر ریلی  را میسر کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *