مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

برگزاری جلسه شورای مدیریت پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

جلسه شورای مدیریت پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) سه شنبه ۲۵ خردادماه ۱۴۰۰ در سالن شورای ریاست برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، جلسه شورای مدیران پشتیبانی مجتمع با حضور دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع و  تیم معاونت پشتیبانی مجتمع سه شنبه ۲۵ خردادماه ۱۴۰۰ در سالن شورای ریاست برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر صادق نیت رئیس مجتمع ضمن قدردانی از زحمات معاونان پیشین پشتیبانی مجتمع از خدمات شبانه روزی  مدیران این حوزه تقدیر و تشکر کرد.
رئیس مجتمع در بخشی دیگری  از سخنان خود عنوان کرد: کارکردن در بین بهترین اساتید و خبره ترین  کارکنان همیشه کار سختی است و  قدم زدن در کنار این  بزرگان که  زحمت درمان بیماران نیازمند  را برعهده دارند  یک نعمت بزرگ است و باعث میشود انسان  با انرژی بیشتر بر مشکلات پیش رو چیره شود .
رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی در ادامه گفت : خدمت کردن در  همه حوزهای مدیریت دراین  مجتمع  جایگاه ویژه ای دارد  و با توجه به بزرگی این مرکز  کار تیمی به خوبی جواب می دهد و داشتن تیم خوب باعث پیشرفت کارها و پروژه ها می شود .
درادامه  این جلسه رئیس مجتمع  ضمن تشکر از دکتر کریمی رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران ،  شورای شهر تهران ،  دکترحناچی شهردار تهران و تمام مسئولان و اساتیدی که در نام گذاری ایستگاه متروی بیمارستان امام خمینی (ره) به  نام ایستگاه “مدافعان سلامت” زحمت کشیدند قدردانی  کرد و گفت: نام گذاری ایستگاه متروی بیمارستان امام خمینی (ره) به  نام ایستگاه “مدافعان سلامت”   نمونه یک کار تیمی است که همه اساتید و مسئولان از تمام ظرفیت هایشان در آن استفاده کردند، و این مهم  اتفاق افتاد که  در این زمینه  چند نکته قابل تامل است؛
اول اینکه همه مسئولین  با همدلی برای یک هدف تلاش کردند  و نتیجه داد
دوم اینکه همه افرادی که زحمت کشیدند قبول د اشتند که مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) نماد درمان و سلامت  کشور است و صلاحیت این امر مهم و  نامگذاری  را دارد.
رئیس مجتمع با اشاره به ارائه خدمات خوب و با کیفیت به بیماران در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) گفت: ارائه خدمات عالی به بیماران در این مرکز باعث شده است که مسئولین کشوری و سایر ارگانها  بیماران خود را در این مرکز بستری می کنند ، که  این امر موجب افتخاری بزرگ برای  مجتمع  می باشد.
ادامه جلسه دکتر صادق نیت ضمن تشکر از سایر مدیران حوزه های مختلف پشتیبانی و درمان مجتمع  افزود : خوشبختانه با تلاش همه مدیران  تمام پروژه ها در سطح مجتمع با تمام توان در حال پیشرفت و حصول نتیجه می باشد .
در ادامه  این جلسه دکتر علیرضا کاظمینی معاون پشتیبانی مجتمع، ازدکتر صادق نیت  رئیس مجتمع ، و همچنین ازمعصومی معاون پیشین پشتیبانی مجتمع به خاطر خدمات ارزشمندشان تقدیر و تشکر  و قدر دانی کرد.
در پایان جلسه ضمن تقدیر از زحمات تیم معاونت پشتیبانی مجتمع  از آنها با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.
توضیح اینکه جلسه مدیران پشتیبانی مجتمع هر هفته سه شنبه ها برگزار می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *