مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

آیین نکوداشت و تجلیل ازاساتید گروه عفونی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

به همت دستیاران گروه عفونی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، مراسم تقدیر از اساتید این بخش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) ،به همت دستیاران گروه عفونی مجتمع مراسم تقدیر از اساتید این بخش با حضور جمعی از اساتید، رزیدنت‌ها، اینترن ها، دانشجویان بخش عفونی مجتمع، دوشنبه ۱۰ خرداد ماه  ۱۴۰۰ در تالار امام برگزار شد.

در ابتدا دکترمینو محرز رئیس مرکز تحقیقات ایدز مجتمع  ضمن تشکر و خیر مقدم به همه اساتید و دکتر جعفر زاده همسر استاد یلدا گفت: من هر وقت همسر استاد یلدا را میبینم خاطرات سالیان دراز، از آموختن در کنار استاد یلدا دوباره برای من یادآور می شود.

ایشان با ذکر خاطره ای به بیان سخنانی از استاد یلدا پرداخت و گفت: اگر روزی من خسته و بداخلاق بودم استاد اخلاق مجتمع دکتر یلدا همیشه یادآوری می کرد و میگفت: بیرون را نگاه کن که گل ها چقدر زیبا هستند دنیا پر از زیبایی و بدی هست وتو سعی کن زیبای ها را ببینی و عاشق بودن را به ما آموخت که چگونه عاشق باشیم.

در ادامه رئیس مرکز تحقیقات ایدز با اشاره به دوران سخت کووید گفت: در دوران کرونا شاگردان خلف استاد یلدا ثابت کردند که با عشق کار می کنند و  نه خستگی پذیرهستند  و نه شکایت از اوضاع دارند و با تمام توان  این مدت را گذرانده اند و از همه شما عزیزان تشکر میکنم و امیدوارم پاینده باشید.

سپس دکتر حمید عمادی رئیس بخش بیماری های عفونی مجتمع  ضمن تشکر از برگزاری این مراسم و با اشاره به فرصت محدود دوران کرونا گفت:  در دوران سخت اپیدمی کرونا و با وجود حجم بسیار کاری باید قدراین  دوران را بدانیم و تا انجا که در توان داریم در خدمت مردم عزیزمان باشیم تا حسرتی در دلمان نباشد.

در پایان مراسم دستیاران گروه عفونی ضمن تقدیر از زحمات اساتید خود با اهدای هدایایی به‌رسم یادبود از آنها قدردانی کردند.

توضیح اینکه در این مراسم همسر استاد یلدا دکتر طاهره جعفر زاده حضور داشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *