مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

برگزاری دومین نشست ماهیانه هم‌اندیشی روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال ۱۴۰۰

دومین نشست هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) چهارشنبه ۵ خرداد ماه ۱۴۰۰ با حضور آزاده چتروز مدیر امور مالی دانشگاه، دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، معاونین و روسای بخش‌های مجتمع و اعضای هئیت مدیره پروژه مهدی کلینیک  به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دومین نشست هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) چهارشنبه ۵ خرداد ماه ۱۴۰۰ با حضور آزاده چتروز مدیر امور مالی دانشگاه، دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، معاونین و روسای بخش‌های مجتمع و اعضای هئیت مدیره پروژه مهدی کلینیک  در سالن شورای ریاست برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر صادق نیت رئیس مجتمع ضمن خیر مقدم و تشکر از مدیر امور مالی دانشگاه و اعضای هئیت مدیره  پروژه مهدی کلینیک گفت: مهدی کلینیک بزرگترین پروژه درمانی کشور با ۱۰ هزار متر مربع  زیر بنا است ، که حدود ۴ سال پیش با تشکیل هئیت مدیره جدید  که تک  تک اعضای آن  ویژگی خاصی  خود  را داشتند و همچون انگشتان یک دست   کار خود را شروع کردند و توانستند پروژه ای  با این عظمت را که سالها بلاتکلیف  مانده بود را دوباره فعال کنند.

در ادامه رئیس مجتمع ضمن قدردانی از  زحمات اعضای هئیت مدیره در اجرای پروژه عظیم مهدی کلینیک خاطر نشان کرد: در بحرانی ترین شرایط کشور که بسیاری از پروژه های عمرانی نیمه تمام مانده بود، اتمام این بیمارستان عظیم، نشان از صرف وقت و انرژی فراوانی را دارد و تک تک این اعضا فراز و نشیب های بسیاری را پشت سر گذاشتند و به نوبه خودم از تک تک اعضای هئیت مدیره پروژه مهدی کلینیک که با گذاشتن وقت و آبروی خودشان در این پروژه بدون هیچ چشم داشتی  تلاش کرده اند تشکر میکنم و امیدوارم که این پروژه به زودی به ثمر برسد و خدمات خوبی را به مردم عزیز کشورمان ارائه دهد .

وی افزود: پروژه مهدی کلینیک تنها پروژه ای است که در طی ۴ سال گذشته  نه تنها متوقف نشده  بلکه  سرعت آن روز به روز افزایش پیدا کرده و با وجود فراز و نشیب هایی که می توانست هر پروژه ای را متوقف کند اما به مسیر خود  ادامه داده و به جرات می توانم بگویم یکی از موفق ترین پروژه های بزرگ کشور است .

سپس دکتر رضایی نائب رئیس پروژه مهدی کلینیک به ارائه گزارشی از روند ساخت بیمارستان مهدی کلینیک از ابتدای  شروع پروژه  پرداخت و توضیحاتی در باره  وضعیت موجود ، مشکلات و چالش های گذرانده شده و همچنین پیشرفت فیزیکی پروژه بزرگ مهدی کلینیک  را  ارایه داد و اظهار امیدواری کرد که ظرفیت های بیمارستان مهدی کلینیک  به زودی  طی ۳ الی ۴ ماه آینده به ظرفیتهای درمانی مجتمع بزرگ بیمارستانی امام خمینی (ره) اضافه خواهد شد .

دکتر رضایی  مهدی کلینیک را پروژه‌ای مهم در سطح کلان‌شهر تهران دانست و گفت: این پروژه می‌تواند  با توجه به پتانسیلی  که دارد به بیماران نیازمند سراسر  کشور خدمات درمانی خوب و مطلوبی  را ارائه دهد.

در ادامه آزاده چتروز مدیر امور مالی دانشگاه با اشاره به حرکت رو به جلو مجتمع طی سالهای اخیر گفت:  من از آبان ۸۹ در خدمت دانشگاه هستم و به بیمارستان های شهر تهران اشراف کامل دارم ولی امروزه مجتمع بیمارستانی امام خمینی( ره) با تمام بیمارستان های شهر تهران متفاوت است در حال حاضر  مجتمع بیمارستانی امام خمینی( ره) زنده و پویا است در قدیم  اقدام های  مهمی از مجتمع شنیده نمی شد ولی امروز هر اقدام و فعالیتی که به گوش ما می رسد مثبت و خیر است.

چتروز در تکمیل این بخش از سخنان خود افزود: دکتر صادق نیت در تمام جلسات هئیت مدیره حضور داشتند و نه به عنوان یار کمکی بلکه به عنوان یار اصلی پروژه زحمات بسیاری کشیده اند  و به ما کمک های مثمر ثمر بسیاری کردند .

سپس دکتر اعتمادیان مدیرعامل موسسه محب سلامت مهدی گزارشی تفصیلی از روند پیشرفت پروژه مهدی کلینیک و زیر ساخت های اصلی  پروژه ( آب، برق، گاز و فاضلاب) و چالش های گذرانده شده برای پیشرفت این  پروژه را به تفضیل  ارائه  داد.

در ادامه دکتر علی جعفریان رئیس بخش هپاتوبیلیاری مجتمع  و عضو هیات مدیره مهدی کلینیک  گزارش کوتاهی از روند ساخت بیمارستان مهدی کلینیک ، منابع پروژه از ابتدای شروع ، جانمایی بخش ها و طبقات مهدی کلینیک و تجهیز طبقات را ارائه کرد.

دکتر جعفریان در انتها خاطر نشان کرد که ارائه این خدمات بدون همراهی و پشتیبانی دکتر صادق نیت امکان پذیر  نبود و امیدواریم  با تعامل مثبتی که شکل‌گرفته و به امید خدا این پروژه در کمترین زمان به بهره برداری برسد.
جلسه با ذکر صلوات و فاتحه ای برای حاج آقا گرامی خیر محترم پروژه مهدی کلینیک  به پایان رسید.
توضیح اینکه نشست‌های ماهانه روسای بخش‌های مجتمع چهارشنبه‌های اول هرماه برگزارمی شود.
پروژه مهدی کلینیک با هزار تخت بیمارستانی بزرگ‌ترین پروژه بهداشت و درمان کشور پس از انقلاب و باهدف بهبود ارائه خدمات درمانی درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در دست‌ساخت است، این پروژه عظیم گامی مهم در حوزه بهداشت و سلامت کشور خواهد بود که از ظرفیت های علمی و پژوهشی وسیعی در حوزه پزشکی کشور برخوردار است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *