مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

نمایشگاه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در ستاد دانشگاه علوم پزشکی تهران

مراسم روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ در دانشگاه علوم پرشکی تهران برگزار شد.

این مراسم روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ به‌صورت محدود با حضور مسئولان روابط عمومی واحدها و کارشناسان ستاد روابط عمومی در سالن حکیم ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

دکتر ترابی در این مراسم ضمن تبریک روز روابط عمومی و قدردانی از تلاش‌های کارکنان روابط عمومی‌های دانشگاه به انتشار کتاب «مسیرنمای پیشرفت مدیریت کووید ۱۹ در دانشگاه علوم پزشکی تهران» اشاره کرد و گفت: در بدو حضورم در روابط عمومی دانشگاه و مطرح بودن بحث کووید ۱۹ تلاش کردیم کتابی را که حاصل ساعت‌ها ضبط برنامه و مصاحبه در استودیو شفآ بود منتشر کنیم.

مدیر روابط عمومی دانشگاه با اشاره به «شعار نمایشگاه» روز روابط عمومی با عنوان «۱۷۰ سال درخشش در صحنه ملی و جهانی» گفت: انتخاب این شعار به این علت بود که وظیفه ما در روابط عمومی این است که بتوانیم عظمت و ارزش‌هایی که در جای‌جای دانشگاه اتفاق افتاده و در حال وقوع است به‌درستی نمایش دهیم و روایت کنیم.

توضیح اینکه به همین مناسبت نمایشگاهی با حضور حوزه‌های مختلف دانشگاه در طبقه هم کف ستاد مرکزی برگزار شد.

و روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) در یکی غرفه های این نمایشگاه، افتخارات، تاریخچه وخدمات این مرکزبه همراه  بخشی از اقلام سمعی و بصری به یادگار مانده از سالهای گذشته را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داد که با استقبال روبرو شد.

دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه ، دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع و جمعی از معاونان، مسئولان و کارکنان دانشگاه به عنوان مهمان ویژه از غرفه‌ مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) بازدید کردند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *