مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

مراسم باشکوه جشن عید سعید فطر در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

هم‌زمان با عید سعید فطر استخر بزرگ مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با همکاری شهرداری تهران به بهره‌برداری رسید.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، صبح روز پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ به مناسبت پایان ایام ماه مبارک رمضان و فرارسیدن عید سعید فطر مراسم پرفیض نماز عید سعید فطر با حضور دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، معاونین، اعضای هیات رئیسه مجتمع، دکتر فرهادی شهردار منطقه ۶ تهران، مهندس شیرزاد شهردار ناحیه ۲، سبحانی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه به همراه جمعی از مسئولین شهرداری، همچنین اعضای هیات مدیره مهدی کلینیک وجمعی از اعضای هیات علمی مجتمع، مدیران، مسئولین و کارکنان مجتمع، با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و شیوه‌نامه‌های بهداشتی در فضای باز برگزار شد.
در ابتدا مراسم پرفیض نماز عیدسعیدفطر به امامت حجت‌الاسلام‌والمسلمین نور الهدی امام جماعت مسجد المهدی عج مجتمع اقامه شد.
و در ادامه از افراد حاضر در مراسم، بیماران، همراهان بیماران، نمازگزاران و کارکنان به مناسبت این عید فرخنده پذیرایی صورت گرفت.
با توجه به قدمت ۸۰ ساله مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و جایگاه ویژه این مرکز در درمان بیماران و خدمت‌رسانی به آن‌ها که از اقصی نقاط کشور به این مرکز مراجعه می‌کنند، چندی است که در نظر گرفتن فضایی مناسب و آرامش‌بخش برای همراهان، بیماران و کارکنان در دستور کار هیات رئیسه مجتمع قرارگرفته است.
و استخر بزرگ مجتمع یکی از این امکانات و فضاهای بالقوه هست که راه‌اندازی آن تأثیر به سزایی در روحیه بیماران و همچنین کارکنان مجتمع خواهد داشت.
بدین منظور استخر بزرگ مجتمع با ۱۲۰۰ مترمربع مساحت بعد از ۲۰ سال و به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر با همکاری دفتر فنی مجتمع و کارکنان تأسیسات مجدداً راه‌اندازی و به بهره‌برداری رسید.
این استخر که در ضلع جنوبی مجتمع قرار دارد با همکاری شهرداری تهران بازسازی و شروع به آبگیری کرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *