مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

آغاز همکاری مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی با آزمایشگاه ژنتیک و کرونا مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

جلسه تبادل نظر و توافق همکاری بین آزمایشگاه ژنتیک و کرونا مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و مرکز تحقیقات ایمونولوژی آسم و آلرژی برگزار شد.

این جلسه در  روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت با حضور دکتر عباس شکوری رئیس وهدی خوشنویس سوپروایزر آزمایشگاه ژنتیک و کرونا بیمارستان امام خمینی، دکتر مصطفی معین بنیانگذار، دکتر زهرا پورپاک رئیس و دکتر  زهرا علیزاده مسئول آزمایشگاه ژنتیک مرکز تحقیقات ایمونولوژی آسم و آلرژی در سالن دکتر فرهودی این مرکز برگزار شد.
در ابتدا دکتر علیزاده، گزارش مختصری درباره فعالیت های آزمایشگاه ژنتیک مرکز از بدو تاسیس و راه اندازی تشخیص ژنتیک بیماریهای نقص ایمنی اولیه (از سال ۱۳۸۵) ارائه کرد و گفت: درحال حاضر تشخیص ایمونولوژی همه بیماریهای آلرژی و نقص ایمنی و تشخیص ژنتیک همه بیماری‌های نقص ایمنی در این مرکز انجام می شود.
سپس دکتر شکوری نیز آزمایشگاه ها و فعالیت های مختلف بخش ژنتیک مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و آزمایشگاه تشخیص کرونا را معرفی و  به برنامه گسترش آزمایشگاه‌های بیمارستان امام خمینی اشاره کرد.
در ادامه دکتر معین با اشاره به ابعاد مختلف فعالیتهای این مرکز در امر پژوهش و آموزش و  ارائه خدمات به بیماران، این موقعیت را فرصت مناسبی برای همکاری دو گروه علمی پژوهشی دانست.
پس از تبادل نظر در جلسه فوق مقرر شد که دو مرکز از ظرفیت موجود برای  تبادل اطلاعات، همکاری و پیشبرد اهداف خود استفاده کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *