مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

پیام جناب آقای معصومی گودرزی به خانواده بزرگ مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

 

 

 

 

اعضای محترم خانواده بزرگ مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

اساتید، کارکنان درمانی و پشتیبانی، دستیاران و دانشجویان گرانقدر

 

با تقدیم سلام و احترام

 

خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از دوران خدمت خویش را در جمع صمیمی شما گرامیان سپری نمایم. در این مدت با تلاش های همه جانبه ی یکایک شما، شاهد فعالیت های مهم و تاثیرگذار و تحول آفرین در سطح مجتمع بودیم و به زعم بسیاری از اساتید پیش کسوت، این دوره از پرکارترین دوره های تاریخ مجتمع بوده است. این پیشرفت ها در سایه سنگین محدودیت های جدی از نظر منابع و اعتبارات و در روزگاری رقم خورد که کشور با یکی از بزرگترین بحران های تاریخ روبرو بوده است.

خداوند قادر متعال را شاهد می گیرم در طول مدت توفیق، همه ی تلاش خود را بی تکلف و بی ادعا در راستای اعتلای نام بلند مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) به کار بستم و هر موفقیتی که محقق شده بعد از فضل پروردگار، مرهون همراهی بی شائبه ی شما بوده که ان شاالله روزی قدر و ارزش واقعی آن دانسته خواهد شد. از شما بزرگواران بابت این همراهی صمیمانه سپاسگزارم.

همچنین به نوبه خود مراتب اعتذارخود را بابت محدوددیت هایی که عمدتا به دلیل تنگناهای اقتصادی ایجاد شد اعلام می دارم و طلب حلالیت دارم. برای همه شما آرزوی سلامتی نموده و امیدوارم با سربلندی این روزهای خطیر را پشت سر گذاشته و همواره افتخار آفرین باشید.

با تجدید احترام

محمود معصومی گودرزی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *