مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

دکتر سید منصور گتمیری: خدا فرصت دوباره زندگی را به من بخشید

 کلیپ ویدیوی روایت شفای یک پزشک از کرونا

دکتر سید منصور گتمیری: خدا فرصت دوباره زندگی را به من بخشید

فوق تخصص کلیه و عضو هیئت‌علمی  مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در اولین قسمت از برنامه ماهِ ماه در شبکه سلامت از تجربه خود در برخورد با ویروس کرونا برای بینندگان برنامه تعریف کرد. دکتر گتمیری گفت:در ابتدای شیوع بیماری کرونا، در بخش نفرولوژی  مجتمع ، بیماران کرونایی بستری نمی‌شدند و ما سعی می‌کردیم که فاصله فیزیکی را از بخش‌های مربوط به بیماران کرونایی حفظ کنیم ولی با شدت یافتن علائم این بیماری، بخش نفرولوژی نیز به پذیرش بیماران کرونایی اضافه شد. در ادامه برنامه ویدیویی کوتاه از مجتمع بیمارستانی  امام خمینی (ره) و مصاحبه‌ای با محمدرضا صالحی متخصص بیماری‌های عفونی این بیمارستان پخش شد که وی در این ویدئو به ابتلای دکتر گتمیری به بیماری کرونا و سپری کردن شرایط بسیار سخت در مبارزه با این بیماری اشاره کرد. در ادامه دکتر گتمیری افزود: حدود سه هفته در آی سی یو بستری و در خواب مصنوعی بودم. از سال‌ها پیش به طور جزئی درگیر بیماری آسم و فشارخون بودم و این خود زمینه شدت یافتن درگیری من با ویروس کرونا را منجر شده بود. در این مدت ۲۷ تا ۲۸ کیلوگرم کاهش وزن داشتم.

سید منصور گتمیری به دورانی که از حالت خواب مصنوعی خارج شده بود اشاره کرد و گفت: در روزهای اول حتی نمی‌توانستم دستانم را تکان دهم و ناتوانی خود را کاملاً احساس می‌کردم. در این مرحله از خدای خود خواستم باوجود این ناتوانی به زندگی‌ام خاتمه دهد، از طرفی حس می‌کردم که فرزندانم به من وابسته‌اند و نگرانم هستند و این بار خیلی خودمانی به پروردگار گفتم یا خلاصم کن یا اگر دوباره به زندگی برمی‌گردم در سلامت باشم.
وی در پایان گفت: من قبل از این بیماری از مرگ هراس داشتم ولی الان ترسی ندارم، تنها نگرانی من خانواده‌ام است؛ و فکر می‌کنم که پروردگار یک فرصت دوباره‌ای به من داده است که زندگی کنم و باید از این فرصت استفاده کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *